kopenhaskiej mowimy zdecydowane NIE !!
to sciema ze jojo nie wystepuje, wysteouje i to po tygodniu - z nawiazka!
lepiej sie troche dluzej pomeczyc, ale uzyskac trwaly efekt!![]()
kopenhaskiej mowimy zdecydowane NIE !!
to sciema ze jojo nie wystepuje, wysteouje i to po tygodniu - z nawiazka!
lepiej sie troche dluzej pomeczyc, ale uzyskac trwaly efekt!![]()
Zakładki