Strona 7 z 31 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 504
Like Tree34Lubią to

Wątek: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies - Część 3

Mieszany widok

  1. #1
    Awatar retsina
    retsina jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    28-09-2012
    Posty
    883

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Zapomniałam dopisac 65,7 dzis pokazala waga takze mniejsze wieksze spadki sa... Tylko @ nie ma... rozlegulowalam sie
    Waga 59,0
    Bieganie kwiecień -100 km


  2. #2
    Awatar retsina
    retsina jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    28-09-2012
    Posty
    883

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Jadlospis
    Bulka orkiszona z pomidorem
    3 pieczone ziemniaki z.jogurtem naturalnym
    Bulka orkiszona z pomidorem
    Waga 59,0
    Bieganie kwiecień -100 km


  3. #3
    AgnesN jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    06-11-2009
    Mieszka w
    Limerick
    Posty
    410

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Czesc dziewczyny..mam prosbe...nie moge zmienic suwaka po update stronki...
    Prosze podpowiedzcie czy cos sie zmienilo...
    Dzieki z gory agnieszka

  4. #4
    Awatar awersja
    awersja jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    28-03-2008
    Posty
    1,093

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    yyyy ja póki co nic z tym temacie nie wiem....nie próbowałam go zmienić....chyba jakiś jeszcze czas mogę być o te kwestię spokojna.... ale Tibię życzę powodzenia

  5. #5
    Mrowek82 jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    22-03-2015
    Posty
    519

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Cytat Zamieszczone przez AgnesN Zobacz posta
    Czesc dziewczyny..mam prosbe...nie moge zmienic suwaka po update stronki...
    Prosze podpowiedzcie czy cos sie zmienilo...
    Dzieki z gory agnieszka
    Agnes gdy skopiujesz link zmienionego suwaczka wróć na forum wtedy masz "stary" widok strony. Na gorze zamiast w profil wejdzw powiadomienia. Bedziesz miala wszytko po staremu czyli po lewej stronie bedzie ta zakladka "zmien sygnature" Mam nadzieje ze jakos w miare to napisalam i pomoge

  6. #6
    Awatar retsina
    retsina jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    28-09-2012
    Posty
    883

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Bernii ja biegam z endomondo... Mam taki pokrowiec na telefon zaczepiam na ramie. Uruchamiam endomondo i tyle
    Na koniec mam wyliczony czas biegu ilosc km średnie tempo, i.jeszcze kilka innych parametrów...
    Waga 59,0
    Bieganie kwiecień -100 km


  7. #7
    Awatar retsina
    retsina jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    28-09-2012
    Posty
    883

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Marzy mi sie taki zegarek z gps dla biegaczy zeby telefonu nie nosic (mam dosyc duzy) ale kosztuje ok 5 stow wiec poki co dam spokoj, postanowilam ze jak bede biegac do grudnia 2015 to poprosze o taki na gwiazdke i urodziny (mam w styczniu)
    Do obliczania kalorii uzywam programu fatsecret takze moje odchudzanie bez telefonu.ani rusz
    Wogole to mam.jakaś ochote biegać... Wczoraj biegalam.rano i popołudniu chcialam znowu, dzisiaj rano tez chciałam ale suczka moich rodziców chyba jakimś nieznanym mi zmyslem.wyczula deszcz bo.jak tylko.weszlam do domu lunelo okropnie.
    Waga 59,0
    Bieganie kwiecień -100 km


  8. #8
    Awatar retsina
    retsina jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    28-09-2012
    Posty
    883

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Mrowek ja nie rodzilam a mam to samo
    Ja mam duzy biust F nosze teraz i z jednej strony sie ciesze ze jak chudne cycki mi.sie.zmniejszaja bo ich szczerze nienawidze ale z drugiej.....bez stanika wisza mi.do brzucha prawie. Najgorsze sa dla mnie sytuacjie lozkowe bo jak widze jak dyndaja to mi sie odechciewa....najlepiej bym w staniku pozostawala caly czas
    Pynia... Trzymaj sie dzielnie choc w sumie tak lajtowo o rozstaniu napisalas ze chyba nie jest z Toba tak zle ja to po ostatnim wylam jakby mnie zarzynali co mnie teraz dziwi bo nie wiem jak moglam z Nim byc
    Wczoraj bylam na.imieninach przyjaciolki zrobila piknik jej chlopak jast kucharzem i upiekl ciasta..i babeczki. Ja sprobowalam szarlotki byla pyyyyyyszna ale Szczerze tylko sprobowalam jeden gryz. Ale piwka wypilam.sporo i nie ukrywam ze dzisiaj cierpię na kaca.. Szczesliwie wagowo jest dobrze. Ogolnie zauwazylam ze piwo wypite od czasu do czasu w diecie mi nie przeszkadza -oczywiście wtedy kiedy po piwie sie nie rzuce na jedzenie niestety mimo ze 04.03 rzucilam palenie to wlasnie przy piwku popalam..musze to wyeliminowac.
    Jesli chodzi o tabelki dostosuję sie do Was
    Waga 59,0
    Bieganie kwiecień -100 km


  9. #9
    malaalewielka jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    26-02-2015
    Posty
    670

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Hej wszystkim jak tam się trzymacie ? U mnie waga taka sama ale jestem zadowolona koleżanki w szkole mówiły że nie wierzą że waże tyle co waże i że widać dużą różnice u mnie i że chyba więcej zgubiłam niż mówię. Więc motywacja wzrasta
    Dziś znów wracam do ścisłej diety ONZ znów od początku pierwszy dzień już nie dużo czasu zostało a ja mam jeszcze 6kg do zrzucenia...
    Co do cycków ja mam nieduże bo 80C po karmieniu faktycznie trochę oklapłe były ale teraz już 2,5 roku po porodzie są ładniejsze (kształtem) i jędrniejsze niż przed ciążą. Ale piękne nie są niestety.. Rozstępy robią swoje. Ja przynajmniej raz w tyg robię pilling całego ciała i jest dobrze, nawet bez stanika nic nie wisi (ale tyle co ja mam to właściwie nie ma co wisieć)
    Dziewczyny co sądzicie o foliowaniu się folią spożywczą? Ja ostatnio na godzinę się owinęłam nogi i brzuch (wcześniej posmarowałam kremem anty-cel. ) i ciekawe uczucie mrozi ale i grzeje.
    O Co chodzi z tą tabelką i jak chcecie te miejsca wyznaczać? Kto najwięcej schudnie w tydzień/ miesiąc czy jak?


    Faza I schudnąć poniżej 75

  10. #10
    Mrowek82 jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    22-03-2015
    Posty
    519

    Domyślnie Odp: "Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci" czyli 10 kg w 3 mies

    Retsina to dyndanie jest masakryczne Widze podobne gabaryty mialysmy wiec mnie rozumiesz
    Malaalewielka jak wizyta u lekarza wiesz juz co to Ci bylo ??? Chyba nic strasznego skoro wracasz do dietkowania .... I o co chodzi z tym foliowaniem bo zem nie w temacie

Strona 7 z 31 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •