Cześc dziwczyny,
ja też chyba zdecyduje się na dietke 1000 kcal, ale jeszcze kilka dni będę się do niej przygotowywać czyli najpierw pozbędę się słodyczy i zmniejsze moje porcje.
Obecnie waże 67kg przy wzroście 175cm. Nie wiem czy uda mi się schudnąć dużo, bo mam sporo masy mięśniowej(jestem lekko przypakowana)!!!ale mam nadzieję, że tego tłuszczyku, którego troszkę się nazbierało przez zimę uda mi się pozbyć!!!
3majcie się cieplutko...