Kg truskawek bez cukru? 410kcal. Ale ja zjadłam mniej niż kg. Może 700g.
Wersja do druku
Kg truskawek bez cukru? 410kcal. Ale ja zjadłam mniej niż kg. Może 700g.
Ja liczę truskawki 35 kcal/100g...
Ja wolę zawyżać xD a dziś na śniadanie zrobię sobie jajecznicę - z dwóch jajek i do tego 2 kromki wasy :) i może mleko... Wyjdzie jakieś 300-350kcal.
ja jajecznicy nie lubie, ale smacznego życzę:*:*:*
A ja uwielbiam wszystkie jajeczne potrawy, bo po nich czuję się bardziej nasycona :D
Dziś już nic nie jem. Z przejedzenia boli mnie brzuch. RObiłam dzisiaj z mamą takie kruche ciasteczka masznkowe. Potem policzyłam kaloryczność takiego jednego i... jestem w szoku. Takie jedno, malutkie, bez dżemu, ma aż 70kcal. A ja zjadłam takich ok. 15. Boże.. :? :cry:
Ja truskawki widziałam w tabelach kalorycznych nawet po 29kcal/100g. Ech przy kilku to nie różnica, ale przy kilogramie ? Ponad 100 kcal. Nie przejmuj się ciasteczkami. Ja kiedyś na imprezie zjadłam mnóstwo (na pewno więcej niż 15) takich słodkich z masą orzechową i nic nie stało się z moją wagą :)
Czasem mam ochotę nie jesć nic...
ja tez mam czasem taka ochote ale nie chce miec jojo i dlatego jem ;) czasem az za duzo :P:P
Hm...no cóż. Ale takie wpadki są nawet dobre :)
Jak byłam na komunii to duuużo wszystkiego zjadłam :)
I co? i tak schudłam :) waga nie podskoczyła ani o gram :)