no i po co się tak katować? prędzej czy później się na nie rzucisz :P z nimi się trzeba zaprzyjaźnić![]()
no i po co się tak katować? prędzej czy później się na nie rzucisz :P z nimi się trzeba zaprzyjaźnić![]()
Heh Motyl Ty to szalejeszTylko nie rozszalej sie za bardzo, bo nawet nie zobaczysz kiedy i przytyjesz... Odpukac :P
Zaprzyjaźnić....Bardzo chętnieAle jak to zrobic bez dodatkowych centymetrów w biodrach?? :P
no ale zobacz...przyjaciel nie będzie Cię kusił, a Ty będziesz się starała zrobić mu jak najmniejszą krzywdę, czyli nie zjesz go za dużo![]()
a ja cista ciastka i drozdzowki mam zamiar jesc, kocham wafeli itd ale batonow typu amrs snickers itd moge nie ejsc za to sobie pozowle na jakas czekolade w weekend albo an paczke rodzynek, tez slodkie ale zdrowsze.
buziaki:*
Ojj zaprzyjaźnić siem ... hehe tylko w którym sensie![]()
![]()
ja tam z umiarem próbuje jeść słodkości :P chociaż w kinie wczoraj troszke przesadziłam ...
![]()
siemka ze słodkości to ja ostatnio rzucam się na dżem mhhhh pychota![]()
Hej dziewczyny
Zerobilam sobie taki plakat na scianie i rozplanowalam wsystko wypisalam co mam robic zeby mnei motywowaloi dzisiaj bez wpadek
zjadlam tlyko bardzo duzo bigosu ale cale szczescie ze on ma 128kcal na 100gram no to znowu nie przegielam tak
jestem na diecie chce zrzucic 1-2kg
jak mi milo sie mowi " jestem na diecie" kurde super
i nie jem slodyczy
dzis nie zjadlam hahaha
mialam dzisiaj spr z chemii i 4 wpadla
punkt do bdb ale co tam
Kurde zoabczycie ze sie nie dam!! jak sobie pomysle ze wejde za 2 tyg na wage i tam bedzie 52 kg to normalnie promienieje z radosci![]()
A ile kcal jesz? Powodzenia ;D I trzymaj sie!![]()
Zakładki