BROWO ''PO 40''-STKI :lol: ŚWIETNIE WAM POSZEDŁ DZIEŃ WODNIKA!!!
MOŻE I JA KIEDYŚ SIE SKUSZĘ?
POZDRAWIAM
ANECZKA
Wersja do druku
BROWO ''PO 40''-STKI :lol: ŚWIETNIE WAM POSZEDŁ DZIEŃ WODNIKA!!!
MOŻE I JA KIEDYŚ SIE SKUSZĘ?
POZDRAWIAM
ANECZKA
Aneczka witamy i zaprzaszamy :D
Bylo 83 :cry: jest 77 :lol: :lol: :lol: bedzie 58 :?: :?: :?: :?: :?:
Nie wiem jak to sie uda ale za to jak ladnie brzmi :lol: :lol:
Dobrze, ze juz po Wodniku bo cos kiepsciutko wczoraj bylo i nie moglam sie doczekac ranka zeby cos przekasic :lol: :lol: :lol: ale 1000 utrzymany :lol:
Szane gratuluje :!: :!: :!: mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu tez nam sie uda :lol:
Powiedzcie mi czy liczycie ile dziennie zjadacie tluszczu :?: tak przyszlo mi teraz do glowy jak przeanalizowalam sobie co zjadlam.
Nie przekroczylam 1000 ale tluszczu w tym jedzonku to bylo dosc sporo :?
Batorku ciekawe czy dalas sie skusic :?: :wink: :?:
Do jutra kobietki PaPa
Wstałam bardzo wcześnie aby móc sie dodtać do komputera przed dzieciakami. :) , przez dwa dni nie działał i wszyscey chcą to nadrobić :lol:
Małzonek za drzwi a ja na forum :lol:
Fajnie móc tak porozmawiać bez wychodzenia. Czytanie Waszych wypowiedzi jest naprawdę mobilizujące. Dnia wodnika co prawda nie wytrzymałam :cry: ale wczoraj nie było żadnych dodatkowych przekąsek :P , a dla mnie to już sukces :lol:
papa, do jutra :lol:
Dałam się skusić :oops: dałam :oops: bum bum (tu w pierś się biję), ale tylko na rybkę, pory i sałatę , no i po tym mikrym obiadku byłam jeszcze bardziej głodna niż przed. Ale poprzestałam na truskawkach, a potem poszliśmy do kina, co mnie uratowało przed rzutem na lodówkę, a po kinie to już mi przeszło i na kolację wypiłam już tylko ten dziecinny soczek, com go wczoraj nabyła. I tyle. Czyli prawie dobrze, a waga dziś o poranku, na golasa, po depilacji (czytałyście posta o ważeniu) - 89,5.
Elach - ja nie zliczam tłuszczu, staram się tylko, aby to była raczej oliwa niż co innego. Tłuszcz jest przecież niezbędny do życia i całkowicie się go wyrzec nie da. No i nie ograniczam się do 1000 kcal, bo to jest dla mnie katorga. A w końcu od połowy kwietnia te 5 kilosków papa. I oby to było żegnaj, a nie do widzenia.
Pozdrowionka - batorek
:D :D :D :D
Witam was dziewczyny :D :D
Otóż od soboty nie moge dorwać sie do komputera ,tak jak pisałam ,
w tej mieścinie ,nie dosć ,ze daleko to jeszcze w soboty i niedziele -nieczynne :o :o
wczoraj przyszłam po 19 stej -za póżno :( :(
Szane :D :D --jesteś wielka :) :) -napewno zaczne liczyć po twojemu ,ale jak wróce
bo tu tak niezupełnie wypoczywam ,gdyz ogród wielki a i domowych obowiązków dużo.
Tutaj mam mniej czasu dla siebie to i ta matematyka dietetyka :( :( :(
Dzień wodnika - :oops: :oops: :oops: wstyd mi -przesadzam troche z czereśniami.
no i waga :oops: :oops: 70 :oops: :oops: :!: :!: tyle pracuje i nic ..
Batorku masz racje z tymi warzywkami ale one mnie też tuczą--fasolka ,kalafior
--jeszcze z bułeczką i masełkiem :( :(
Batorku jak było :?: :?: mnie za tydzień czeka podobna imprezka ,w sukienke jeszcze nie wlazłam :( pójde w czarnej.
Kiki witam,wierze że ci sie uda , czując nas za swoimi plecami będzie większa mobilizacja.
dobrze ,że Twoj staruszek wyszedł-to choć przez chwile jesteś wolna i możesz poszaleć
Ja nawet cwicze w samotności --nie cierpie komentarzy brzuchaczy :P :P :P
Dziewczyny w tej kawiarence ak gwarno ,,ze niesłysze co pisze :( :(
Ellach -ja licze tłuszcze,bialka i węglowodany---dla mnie to jest ważne ,gdyż staram sie odżywiać optymalnie .---Tłuszcze są bardzo ważne --
Powinnam ograniczyc do 70-80 g ale niestety często wychodzi mi ok 110- 120
narazie pozdrawiam was --za 2 dni napisze -[zeby to było bliżej ]:(
:D :D :D
Dziewczyny ,ale w dzień wodnika truskawki mogą być????
tyle w nich wody 8) 8) a pomidory,jagody?.
kurcze może by tak dzień owocowy?????---coooooo?
Czolem Krysial ubawilas mnie serdecznie :lol: :lol: :lol:
chyba nie chcesz zeby Wodnikowi truskaweczki stanely w gardle :lol: :lol:
Masz swietny pomysl z dniem owocowym tylko nie wiem czy wytrzymam , chyba sprobuje dopiero wtedy jak moja waga zacznie sie buntowac. :wink:
Batorku gratuluje efektow ale mam nadzieje, ze w nastepny poniedzialek dolaczysz do nas :lol: :lol: :lol:
Do jutra PaPa :lol: :lol: :lol:
Hej kobitki co tu tak cicho :roll:
Pochwalę się, wczorajsze badanie dały pozytywnie wyniki. Stan mojego kręgosłupa poprawia się. Jestem w cudownym nastroju, nawet kolejna burza mi go nie popsuje :lol:
Narazie pa pa
dawno mnie nie było..ale nie mam się czym chwalić...choć cieszę się z Waszyc sukcesów!! tak trzymać!!