-
witaj Misialku -ja w zasadzie już zaczęłam od przedwczoraj ćwiczyć -
coprawda dla zdrowotności -bo kręgosłup znowu leniuchowi nawala
no i skrzydła zrobiły mi sie jakies herlawe .
nie wysilam sie zbytnio ale te proste ćwiczenia dywanowe musze -chociaz 15 minut.
-
Widzę tu pełną mobilicację i mnóstwo energii, więc tym razem nie może się nie udać.
Będę kibicować i podglądać efekty, bo SB to właściwie taki lajtowy wariant Atkinsa.
Może znajd,e u Ciebie coś pomocnego równięż dla mnie
pozdrawiam z wiatrem
-
To ja się przyłączam do poważnego odchudzania. Moje odchudzanie się też przedłuża, za często jesteśmy dla siebie dobrotliwe i dlatego nie trzymamy reżimu, trzeba to zmienić, co by suwaczek był w ruchu.
Misiala nie blefujesz mam nadzieje.
-
No Misialku widze duze zaciecie , zycze ci aby trzymalo cie az do osiagniecia sukcesu i nawet dluzej . Bede trzymac kciuki !http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_204.gif
-
Misialku oczywiście, że trzymamy kciuki .Nikt nie zostawi Ciebie samej. Ćwiczę z Tobą
-
DZIEN 1/12
witajcie dziewczynki :D
:D bewik, krysial, Aganna,, Beata, siba i didi dziekuje za trzymanie kciukow, musi sie udac :D przeciez 10 miesiecy temu napisalam w temacie, ze to ostatnia szansa 8) udalo mi sie schudnac wprawdzie 10 kilo,ale 4 wrocilo i nie mam zamiaru ich pielegnowac :evil: bede sie trzymala Ifazy, troche zmodyfikowanej :D i cwiczyc brzuszki,przynajmnuiej 15 min.bede tez wpisywala co jadlam danego dnia, bo to trzyma w ryzach :D :D
waga 64kg
opona 94cm
biodra 102cm
biust 96cm
zaczynam.....
-
Wszystko zależy od tego co to ą brzuszki. Dla mnie to takie ćwiczeni:" Połóż się na podłodze, lub na jakimś materacu, jak masz dostęp do ławeczek do robienia brzuszków to z niej skorzystaj, i wykonuj pełne brzuszki z rękoma z tyłu głowy, staraj się łokci nie przybliżać do twarzy, tylko trzymać jak najbardziej odchylone. Jeżeli nie masz dostępu do ławeczki, połóż nogi pod jakimś szczeblem, albo poproś kogoś żeby Ci usiadł na stopach, tak abyś miał na czym się zaprzeć robiąc brzuszki. Wykonuj pełne brzuszki, kładąc się i do końca zginając." Problem jest w ostatniej fazie bo mam dyskopatię w okolicy krzyzowej - tak to się chyba nazywa. Przy 6W tego momentu nie ma, nie muszę ciągnąć głowy do kolan przy wyprostowanych nogach :cry: . Chyba jestem już za stara
-
Didi- ale podobno bardziej zdrowe wlasnie dla plecow a rownie skuteczne sa brzyszki bez odrywania czesci ponizej piersi od podloza czyli tylko sama glowa i czesc gorna plecow .
misialku-cwiczenia sa bardzo wazna czescia diety , teraz to rozumiem i polecam ich stosowanie z wielkim zapalem.
Pozdrawiam !
-
no Misialku moje gratulacje, :roll: pełna mobilizacja dietowa i ćwiczenia,
nie wiem jak brzuszki działają ale znajomy lekarz sportowy twierdzi że na spalanie tłuszczu najlepsze sa ćwiczenia aerobowe np. biegi, rowerek powyżej 30 minut oraz nie jedzenie po 18.
mam nadzieje że zapału ci nie zabraknie :D
pozdrawiam
:D :D :D
-