Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Anusia dąży do zmiany sylwetki :)

  1. #11
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    serek wiejski - tylko 3 % tłuszczu firma : Piątnica

  2. #12
    wojcikowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    01-12-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    Eh przynajmniej lubicie serki. Moje sniadania sa bardzo monotonne - 2 wasy z chuda wedlina + jakies warzywko.
    Nienawidze serków białych, wiejskich. jogurtów naturalnych ( w sumie zadnych) zup mlecznych, płatków owsianych,,,,
    Ale nie moge całe zycie jesc takiego samego sniadania. Jajek tez nie lubie za bardzo.

  3. #13
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    wojcikowa.. to moze na sniadanie jedz :
    jakies sałatki z warzyw ?
    a musli z mlekiem ?
    omlet ?
    naparwde nie wiem co doradzic bo ja przewaznie jem cos aby jak najwiecej miało białka ale ty tego nie lubisz heh

  4. #14
    Guest

    Domyślnie

    Anusiu, ile kalorii ma opakowanie serka tego co jesz? Jakoś mnie korci, bo ogólnie białka prawie nie jem Poprostu nie mam pomysłu na białka. W piątki jem zamist szynki jajko, codziennie 1-2 jogurty, ale to chyba mało, nie? Będę tu czasem wpadać, może Twoje jadłospisy mnie zainspirują, a Ciebie zapraszam do mnie
    Pozdrawiam.

  5. #15
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    te serki sa tez w 150 g i takie przewaznie jem bo tamte to raczej zadko spotykane.. wiec yy
    na 100 g 81 kcal wiec cały serek ma 121,5 kcal białka powinno się jeść 1-2 g na kg masy ciała . jogurty maja bardzo mało białka... na pewno cie odwiedze

  6. #16
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki, Twoja pomoc białkowa na pewno mi sie przyda
    Czytałam sobie sporo na ten temat, ale tak na chłopski rozum, po co to białko?

  7. #17
    katash jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    07-12-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    białkowe rachunki, nawet nie wiedziałam, że to tak działa, fajnie że napisałaś ja rowniez skorzystam, pozdrawiam!

  8. #18
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    białko powinno się jeśc w kazdym posiłku a szczególnie po treningu ponieważ
    Do największych strat białka w organizmie dochodzi podczas wytężonej pracy mięśniowej, dlatego niezbędnym czynnikiem prawidłowej regeneracji ustroju jest odpowiednia podaż tego składnika w diecie po zakończeniu treningu. Ale białko nie tylko sie je po treningach !
    ja jem białko w każdym posiłku i dobrze to wpływa na sylwetke

  9. #19
    Sunshine1987 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    27-11-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    Świetnie sobie radzisz ;* ale miałaś dzisiaj podać wymiarki

    czekamy

  10. #20
    kasia2121 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    01-12-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    Zgadza się Aniu, białko jest niezbedne poniewaz aminokwasy wchodzace w skład białka są podstawowym składnikiem wszystkich tkanek ludzkich. Ten serek znalazlam dzis w Kauflandzie,poniewaz zapamietalam ze kupowalam tam jogurt tej firmy i serek rowniez znalazlam. 121,5 kcal to nieduzo (chyba ze dla preanorektyczek,ktore z zapalem walcza by zostac anorektyczkami) Ja goraco polecam "serek Anusi", jego zawartosc bialka jest naprawde zaskakujacy Ciesze sie Aniu,ze tak dobrze znasz reguły zdrowej diety,to zadko spotkane u nastolatek, zwykle preferuja one deity typu 300kcal i katorznicze sesje na silowni Gratuluje zdrowego rozsadku

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •