-
lolus
ulala zapomniałam... dziekuje ze mi przypomniałas :*
a wiec to są wymiary z 24 listpada...
wzrosty : 163
waga : 51 kg -> chce wazyc 48 kg
łydka : 35 --> chce 32-31
talia --> 66 chce 60
pas --> 73 -->chce 65
udo : 54 --> chce 49/48
tyłek : 91 --> chce 86
kosci biodrowe : 85--> chce 80
Kolejne wymiarki podam za 2 tyg
a moge wam podac wymiarki z 10 listopada :
wzrost 163
waga : 53
talia 70
pas : 82
łydka 36
udo : 56
tyłek 92
kosci biodrowe : 86
-
Ale to Ty żadnych drastycznych diet robić nie musisz ;D szczuplutka jesteś ;D może gdzie niegdzie jakiś tłuszczyk osadził to ćwiczyć ! ;P
ile niektórzy by dali za Twoje wymiary
-
lolus
wiem ze nie musze drastycznych diet stosowac i ich nie stosuje
cwicze cwicze sobie
wieczorem podam plan dnia dzisiejszego ...
postanowiłam ze raz w tyg bede stosowac peeling kawowy a codziennie podczas kompieli robic masaż całego ciałą szczotką ... hehe
e nie mam zadnych rewelacyjnych wymiarów... bede szczęsliwa z swojej sylwetki dopiero gdy osiągne te wymiarki które podałam niżej
-
lolus
no i czas podsumowac dzien
menu :
sniadanie : 2 kromki chleba pełnoziarnistego z plasterkiem szynki , serek wiejski
obiad: omlet ( 1 jajko całe , a drugie jajko to samo białko bez zółtka) , twaróg
przekąska po treningowa : serek wiejski i 4 orzeszki
kolacja : kaszka ryzowa dla dzieci ( salaterka)
cwiczenia :
Callanetics - zajeło mi to 60 min
20 min biegania
20 min stepper
10 min rozciągania ( nogi)
jestem zadowolona z dziejszych cwiczen i jedzonka... potem ide robic peeling kawowy a później przy kompieli bede masowac się
-
lolus
o i jestem po peelingu kawowym , masażyku oraz wklepałam w siebie balsamik i czuje się cudownie 
hehe
-
O toś się wczoraj wyspiortowała
gratuluję i życzę udanego dnia dzisiejszego
-
Hej, dużo wczoraj poćwiczyłaś i dobrze zjadłaś, gratuluje!
Życze więcej takich dni
-
lolus
staram sie cwiczyc i jadac wysokobiałkowo... aby tłuszcz zniknął i mięsnie były ładne a nie naodwrót
jestem zmeczona bo 2 godz chodziłam po sklepach uff
-
Anusia990, a kupiłaś coś ciekawego?
Bardzo dużo ćwiczysz
mam pytanko, biegasz na czymś, czy w miejscu a może na dworze?
Ja gdy próbowałam biegać w domu bardzo mnie to męczyło, że muszę biegać wmiejscu (meszkanie mam za małe) i zrezygnowałam. [/b]
-
lolus
nic szczególnego prócz jedzenia .. bo nic ciekawego nie było
kasia2112 interesuje sie dietetyka wiec troche sie juz na ten temat naczytałam
ja biegam po pokoju mam bardzo duzy pokoj i do tego porozsuwam wszystko ze mam ładne pole do biegania
na dwór nie ide biegac bo jest zimno a ja mam mało odporny organizm na zimno 
sprawozdanie z dzisiejszego dnia dam wieczorem
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki