Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Anusia dąży do zmiany sylwetki :)

  1. #21
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    ulala zapomniałam... dziekuje ze mi przypomniałas :*

    a wiec to są wymiary z 24 listpada...
    wzrosty : 163
    waga : 51 kg -> chce wazyc 48 kg
    łydka : 35 --> chce 32-31
    talia --> 66 chce 60
    pas --> 73 -->chce 65
    udo : 54 --> chce 49/48
    tyłek : 91 --> chce 86
    kosci biodrowe : 85--> chce 80

    Kolejne wymiarki podam za 2 tyg

    a moge wam podac wymiarki z 10 listopada :
    wzrost 163
    waga : 53
    talia 70
    pas : 82
    łydka 36
    udo : 56
    tyłek 92
    kosci biodrowe : 86

  2. #22
    Sunshine1987 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    27-11-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    Ale to Ty żadnych drastycznych diet robić nie musisz ;D szczuplutka jesteś ;D może gdzie niegdzie jakiś tłuszczyk osadził to ćwiczyć ! ;P

    ile niektórzy by dali za Twoje wymiary

  3. #23
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    wiem ze nie musze drastycznych diet stosowac i ich nie stosuje
    cwicze cwicze sobie wieczorem podam plan dnia dzisiejszego ...
    postanowiłam ze raz w tyg bede stosowac peeling kawowy a codziennie podczas kompieli robic masaż całego ciałą szczotką ... hehe

    e nie mam zadnych rewelacyjnych wymiarów... bede szczęsliwa z swojej sylwetki dopiero gdy osiągne te wymiarki które podałam niżej

  4. #24
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    no i czas podsumowac dzien
    menu :
    sniadanie : 2 kromki chleba pełnoziarnistego z plasterkiem szynki , serek wiejski
    obiad: omlet ( 1 jajko całe , a drugie jajko to samo białko bez zółtka) , twaróg
    przekąska po treningowa : serek wiejski i 4 orzeszki
    kolacja : kaszka ryzowa dla dzieci ( salaterka)

    cwiczenia :
    Callanetics - zajeło mi to 60 min
    20 min biegania
    20 min stepper
    10 min rozciągania ( nogi)

    jestem zadowolona z dziejszych cwiczen i jedzonka... potem ide robic peeling kawowy a później przy kompieli bede masowac się

  5. #25
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    o i jestem po peelingu kawowym , masażyku oraz wklepałam w siebie balsamik i czuje się cudownie hehe

  6. #26
    katash jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    07-12-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    O toś się wczoraj wyspiortowała gratuluję i życzę udanego dnia dzisiejszego

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Hej, dużo wczoraj poćwiczyłaś i dobrze zjadłaś, gratuluje!
    Życze więcej takich dni

  8. #28
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    staram sie cwiczyc i jadac wysokobiałkowo... aby tłuszcz zniknął i mięsnie były ładne a nie naodwrót jestem zmeczona bo 2 godz chodziłam po sklepach uff

  9. #29
    missurwis jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    04-06-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    Anusia990, a kupiłaś coś ciekawego?

    Bardzo dużo ćwiczysz mam pytanko, biegasz na czymś, czy w miejscu a może na dworze?
    Ja gdy próbowałam biegać w domu bardzo mnie to męczyło, że muszę biegać wmiejscu (meszkanie mam za małe) i zrezygnowałam. [/b]

  10. #30
    Anusia990 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    17-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie lolus

    nic szczególnego prócz jedzenia .. bo nic ciekawego nie było
    kasia2112 interesuje sie dietetyka wiec troche sie juz na ten temat naczytałam
    ja biegam po pokoju mam bardzo duzy pokoj i do tego porozsuwam wszystko ze mam ładne pole do biegania na dwór nie ide biegac bo jest zimno a ja mam mało odporny organizm na zimno

    sprawozdanie z dzisiejszego dnia dam wieczorem

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •