Strona 177 z 326 PierwszyPierwszy ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 227 277 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,761 do 1,770 z 3260

Wątek: ewolucja

  1. #1761
    Awatar gayga678
    gayga678 jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    19-05-2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    149

    Domyślnie

    Tęsknię bardzo


    Udanego weekendu
    Buziolix2
    ***
    Grażyna



    Link do starego forum: http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=56238&highlight=
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  2. #1762
    Awatar bike
    bike jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    07-09-2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1,424

    Domyślnie



    Witaj KaszAniu kochana
    widzę, że kompletnie nie podziałał na Ciebie mój nieudolny szantażyk
    no to już nie wiem jak Cię przekonać, że nie powinnaś nas zostawiać tu samych i biedniusich na tak długo
    buziaki

  3. #1763
    Awatar DAGMARA7
    DAGMARA7 jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    08-07-2004
    Posty
    284

    Domyślnie

    Cześć Kaszaniu Ładnie Ci idzie
    Ja zbieram siły na nowo
    Niedługo wiosna
    Gdy będę z siebie zadowolona to się zwrócę do Forumowego Klubu Bikemaniaków o nadanie wiele wyrażającego i nobilitującego imienia
    Szprycha
    Żeby tak było muszę poćwiczyć
    Pewnie dużo , dużo poćwiczyć
    Ale wtedy będę też bardzo , bardzo dumna z siebie - to cudowne uczucie

    Każdy może upaść, ale po co się od razu wylegiwać ?

  4. #1764
    Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na Dieta.pl
    Dołączył
    08-04-2004
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Posty
    20,842

    Domyślnie

    Buziaczki Kaszaniu kochana dzis byłam w Starej Miłośnie u brata męża
    to osiedle za stacją BP. siedziała, piłam kawkę z bratową i myślałam, jak bliziutko mam
    Etap I start 2-01-2014 koniec......- odchudzanie SEZON NA ODCHUDZANIE ......
    Etap II ..... wychodzenie z diety
    Etap III ..... stabilizacja wagi i pilnowanie się do końca życia

  5. #1765
    Awatar psotulka
    psotulka jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    30-11-2004
    Mieszka w
    Babice gm. Oświęcim
    Posty
    531

  6. #1766
    Awatar Rewolucja
    Rewolucja jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    13-07-2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    321

    Domyślnie

    Gdzie zniknełaś? Mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz



    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tu byłam Tu jestem
    PODZIEL SIE Z NAMI SWOIMI PRZEPISAMI
    Pamiętaj że ciacho to tylko minuta w ustach, godzina w żołądku, a całe życie w biodrach...

  7. #1767
    Awatar bike
    bike jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    07-09-2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1,424

    Domyślnie



    KaszAniu kochana, odpoczywaj sobie
    a w razie gdybyś uznała że czas na nas, to tylko daj znać a biorę ze cztery flaszki jakiegoś mocnego trunku i pędzę do Ciebie
    buziaki wysyłam

  8. #1768
    kaszanna jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    22-11-2004
    Posty
    0

    Domyślnie

    Kochane moje zupełnie przypadkiem i zupełnie bez powodu złapałam doła. Padłam nagle i nie mogłam przez kilka dni wstać.
    Wczoraj zupełnie nagle wstałam i do dzisiaj jest O.K, ale nie daję się zmylić tylko jutro idę do lekarza, bo poza deprechą znowu mi się robią siniaki bez powodu. Mam dosyć i jestem już sobą zmęczona.
    Dzisiaj poćwiczyłam i ładnie jadłam.
    Jutro też będę ćwiczyć, bo uświadomiłam sobie, że nie ćwicząc zaprzepaszczam całą pracę którą wykonałam. Tyle godzin ciężkich potów poszło w niwecz KONIEC!!!!

    Byłam dzisiaj na szkoleniu z Henkla. Występowałam (UWAGA) jako modelka Szczerze mówiąc modelką czułam się do momentu gdy posadzono mnie przed wielkim lustrem
    Fryzjerki uczyły się farbować włosy. Zostałam zrobiona na jaśniutki (niestety żółciutki) blond. Mam wrażenie, że panią wizażystkę odrobinkę poniosło. No niech będzie - wcale nie odrobinkę. Dzieci na mój widok się rozpłakały, sąsiad mnie wyśmiał jedynie Gabza cieszyła się jak zwykle.

    Kochane moje dziękuję za to że zaglądacie nawet wtedy gdy przepadam. Nie objadałam się w tym czasie, chociaż zjadłam trochę czekolady, bo przeraziły mnie siniaki.

    ANIU TUJANIU - nawet nie masz pojęcia ile razy o Tobie myślę. Wiele razy chciałam zadzwonić, ale ostatnio byłam w takim stanie, że nie chciałam Cię dołować. Tak jak obiecałam jutro idę po leki, bo chyba sama sobie nie poradzę. Cieszę się, że znowu walczysz. Powolutku zaczynam oswajać się z muślą, że ta walka będzie trwać przez całe moje życie. Bardzo bardzo Cię pozdrawiam. Cieszę się jak nie wiem co.

    BEATKO - dziękuję skarbie o to, że się o mnie troszczysz. Było tak źle,że zrobiło się po prostu czarno i szczerze mówiąc nie wiele pamiętam z tego tygodnia. Koszmar. Mam już skypka i jutro będę Cię łapać. Nie zapominaj, że będziesz musiała się rzucić na ziemię, więc może poczekajmy aż zaczną topnieć śniegi żeby zrobiło się błotko

    REWOLUCJA - mam teraz tak samo jasne włosy jak Twoje, tylko bardziej żółte i ch..jowe Musimy się koniecznie znowu spotkać. Najlepiej jak będzie wam smutno, bo jak sobie na mnie popatrzycie to będzie się z czego pośmiać. Normalnie jak Paris Hilton wyglądam. Zaczęłam nawet ćwiczyć miny i wydymać usta.

    PSOTULKO - dziękuję kochana za pamięć. To dla mnie taki plasterek na popękane serducho.

    WASZKO - dzisiaj mnie nie było, ale następnym razem koniecznie musimy się spotkać. Od stacji BP do mnie jest jeszcze około kilometra. Chyba, że mówisz o osiedlu Akacjowa, to wtedy wystarczy dwa razy splunąć i jesteś u mnie.

    DAGMARA - niestety jakoś mi nie idzie. Ciągle zbieram się na nowo, ale nie czuję się źle, bo dopóki się zbieram to jeszcze nie przegrałam.
    Szczerze mówiąc to przypomniałaś mi czemu warto ćwiczyć. Tak czasem tylko bywam z siebie dumna o endorfinkach już nawet nie wspomnę.

    GAYGA - dzikuję Sczerze mówiąc ja też

    MILASKU - dzikuję

    MAGDUŚ(kasz) - ostatnio to ja nwet siedzieć nie bardzo byłam w stanie (o pisaniu nie wspomnę). Lekarz uprzedzał mnie, że leki na depresję trzeba brać przez rok, ale ja jak zwykle byłam mądrzejsza. Jutro idę go błagać o następne, bo przeraża mnie myśl, że może mi się to znowu pzydażyć.

    Kupiłam sobie książkę "Jak się uczyć". Pół książki to testy sprawdzające jaką mam półkulę dominującą i takie tam różne. W podsumowaniu podano przykłady zawodów które mogłabym wykonywać: muzyk (ha ha ha ha) plastyk (HA! HA! HA! HA!) no i jeszcze mogę pisać książki (hi hi hi) o rzeczoznawcy majątkowym nic nie napisano
    Biorąc pod uwagę moje uzdolnienia to mogę sobie stanąć przed wejściem do metra pokolorować ładnie kawałek tekturki (plastyk) napisać na nim piękny elaborat o tym jak bardzo potrzebne mi zrozumienie (pisarz) i może nawet trochę pośpiewam (muzyk)

    Strasznie się znowu rozpisałam
    Dzisiaj nie zdążę już was poodwiedzać ale jutro zaraz po obrządku zacznęnadrabiać zaległości.

  9. #1769
    Magdalenkasz jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    08-04-2004
    Mieszka w
    Merzig
    Posty
    231

    Domyślnie

    Kaszaniu! To mnie troszke zmarwilas. Skad u ciebie sie biora te depresje?
    Wiesz, moja tesciowa tez choruje na depresje. Cale zycie sie jakimis lekami szprycuje. Dobra kobieta i niegrozna, wiec mi jej strasznie szkoda. Daniel mowil, ze jak byli dziecmi, to czasem ona na nic nie miala ochoty, tylko lezala caly dzien i sie w przestrzen patrzyla. Teraz jest juz lepiej, ale wiem, ze to straszna choroba. Wiec, ty kochana, sluchaj, co lekarz mowi, a nie sama sobie terapie ustalaj! Slyszysz? Bo ja nie lubie jak cie tu dlugo nie ma! Bo jak cie nie ma, to zly znak..najczesciej...
    zolte wlosy..no coz...ja zawsze prosze o blond pasemka i zaznaczam, nie zolte! Ale sa takie rozne szampony, plukanki itp ktore ten zolty odcien troszke zlikwiduja...zreszta pewnie nie jest az tak zle
    Buziaki


  10. #1770
    Awatar bike
    bike jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    07-09-2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1,424

    Domyślnie



    KaszAniu kochana, witaj
    my już dziś zamieniłyśmy kilka staropolskich wyrazów, więc wiem mniej więcej co tam u Ciebie
    wiesz, chyba wolałabym jednak rzucić się na ten śnieg, bo w takim błotku to ja wiem... chyba nie byłoby przyjemnie
    no ale zważywszy mój wygląd przypominający prosiaczka, może to błotko byłoby w sam raz
    Aniu, trzymaj się kochanie, w razie jakby co, jestem otwarta
    całuję mocno

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •