Witaj i tak trzymaj wytrwalosc to podstawa choc czasem zdarzaja sei chwile słabosci ale trzeba nadal trwac w tym przekonaniu ze sei uda i bedzie sie cud i miod :P powodzenia zycze i trzymam kciuki