Witam Cie na forumJa też zaczynam się odchudzać i mam podobną ilośc kilosków do zrzucenia. Mam zamiar zgubić 23 i też do wakacji. Swoje zmagania z kilogramami zaczęłam dwa dni temu i na razie rezultat jest marny, wieczór obnaża wszystkie niedoskonałości planu ale mam nadzieję ze będzie ok. Tobie życze wytrwałości będę trzymać kciuki za powodzenie Życzę Ci duzo silnej woli