Strona 188 z 329 PierwszyPierwszy ... 88 138 178 186 187 188 189 190 198 238 288 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 3290

Wątek: Chudnę, bo tego naprawdę chcę!

  1. #1871
    Anikas9 Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fruktelka
    Obym znalazła w sobie siłę...w końcu to tylko ode mnie zależy, co i ile będę jadła...
    dokładnie OD CIEBIE

    Fruktelko gdy Ci trudno wpadaj tutaj, nawet nie po to by pisac, ale by poczytać jak inni tak samo walczą... gdy innym też trudno, gdy inni potrafią zapanować nad apetytem czy głodem, czy uczuciem beznadziejności czy czymkolwiek co skłania nas do jedzenia..
    wczoraj miałam potworny dzień i byłam bliska rzucenia wszystkiego i objedzenia się pysznymi ciastkami czy czekoladą... poczytałam trochę forum - wieczór był mega cięzki, dawno przekroczyłam limit załozonych kcal, ale chciałam więcej i więcej... moze własnie chciałam zajeść doła który sie pojawił jakoś znikąd... w końcu zjadłam serek za 175 kcal.. być moze gdyby nie to ze tu zajrzałam na chwilę, to mogłoby być inaczej.. ufam ze mnie juz dziś taki głod nie dopadnie

    bądź dzielna załóż sobie ładną dietkową niedzielę, to zobaczysz ze i poniedziałek będzie łatwiejszy ja tak własnie robię - dziś będzie ok

  2. #1872
    Awatar Agatkowa
    Agatkowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    05-04-2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja muszę pójść po zakupy i kupić jakiś sweterek albo dwa - wszystkie stare to worki.... jakie to miłe uczucie
    kupię sobie coś z dekoltem, zawsze się wstydziłam, ale teraz przecież jest dużo lepiej

  3. #1873
    magda3107 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    23-07-2006
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Posty
    2

    Domyślnie

    Fruktelko gratuluję zakupow!!Napewno ślicznie w tym wszystkim wygladasz!! :P :P
    Miłej niedzieli Ci zyczę,bez pokus...
    BUZKA

  4. #1874
    Awatar fruktelka
    fruktelka jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    21-05-2011
    Posty
    6,516

    Domyślnie

    Napewno ślicznie w tym wszystkim wygladasz!
    No niestety Magda, ślicznie w tym nie wyglądam. Jeśli Ty nazywasz siebie wielorybem z taką wagą, jaką masz, to inny, większy wieloryb (czytaj: fruktelka) na pewno nie wygląda ślicznie.
    To chyba logiczne.

    a tak na serio... wyglądam, jak wyglądam, czyli grubo, ale mam to w nosie i mam zamiar nosić ten nowy sweterek, choć wylewa mi się tłuszcz. I to widać. Widać, że jestem gruba.
    Trzymam się powiedzonka, które tu kiedyś Bike napisała ,,niech się wstydzi, ten kto widzi".
    MŻ 1500-1700
    początek odchudzania kwiecień 2012

  5. #1875
    CzarnaWampirzyca Guest

    Domyślnie

    Oooo...zakupki były czyli co?-czekamy na fotki
    miłej niedzieli

  6. #1876
    Awatar brzydulaona
    brzydulaona jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    14-04-2007
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    111

    Domyślnie

    Fruktelko cieszę się, że w końcy znalazłaś czas na forum
    Po pierwsze gratuluje udanych zakupów Nie ma nic lepszego jak poprawianie sobie humoru zakupami
    Musisz się jakoś zebrać w sobie - wiem, że jest ciężko... ale szkoda tych utraconych kilogramów - zobacz ile to walki, wyrzeczeń? Jojo niestety jest bezlitosne... pare dni bez kontroli i kilka kilo na plusie...
    Wierzę, że Ci się uda Będę trzymać kciuki

    Kochana Ty się tym tłuszczykiem tak nie martw - mnie on też sie boczkami wylewa!
    Oczywiście jest coraz lepiej i te boczki coraz mniejsze - ale to nie znaczy że ich nie ma!
    W sumie najwięcej tłuszczu mam w okolicach brzucha.

    Miłej niedzieli Słońce :*

  7. #1877
    Awatar tamarek
    tamarek jest nieaktywny Sławny na Dieta.pl
    Dołączył
    08-04-2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    13,255

    Domyślnie

    Możesz kupować serki,tylko po jednym
    Oo Zakupy widzę Extra!! Teraz musisz sie nam pokazać w nowych nabytkach!
    Tez wierzę,ze Ci sie uda!!! Musi Ci sie udać!
    Z czasem tłuszczyk będzie znikać..)

  8. #1878
    magda3107 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    23-07-2006
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Posty
    2

    Domyślnie

    Fruktelko tak duż w niedługim czasie zeszczuplałaś,ze naprawdę powinnaś czuć się dobrze w swojej skorze!Ja jak chudłam,to choć nadal byłam gruba,to byłam w jakimś sensie z siebie zadowolona!
    Ale teraz,jak wszystko zmarnowałam to jestem wsciekła i nie tylko wielorybem sie nazywam ....

  9. #1879
    Kasia Cz. Guest

    Domyślnie

    A ile tych serków Danio zjadłaś?

    Ja też je kupuję: kilka dni temu kupiłam 5 i jeszcze 3 stoją w lodówce choć uwielbiam nabiał i oczywiście byłabym w stanie zjeść je wszystkie jednego dnia, ale zbyt wiele już przeszłam w moim odchudzaniu i wiem, że muszę nad sobą panować!

    Tobie też tego życzę Fruktelko!

    Super zakupy zrobiłaś, uwielbiam się tak obkupić

    Buziaczki, wciąż niezmiennie mocno trzymam kciuki, aby i u Ciebie zapaliła się w kryzysowych żarciowych sytuacjach czerwona lampeczka, że nie warto się objadać! to się po prostu nie opłaca!

    Miłej niedzieli

  10. #1880
    Awatar bike
    bike jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    07-09-2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1,424

    Domyślnie



    Witaj Fruktelciu

    poczytałam sobie o Twoich zakupach, chyba ten sweterek by mi się bardzo spodobał, bo ostatnio uwielbiam takie kolorki, jakieś odcienie fioletów, różu nawet więcej teraz mam takich ciuszków niż niebieskości, które kiedyś tak lubiłam tzn niebieski nadal lubię, ale już nie na ciuchach
    i będę nadal powtarzała: "niech się wstydzi, ten kto widzi"
    ja wczoraj tak się wybalowałam, że szok i nic a nic sobie nie robiłam z tego, czy komuś się podobam w moich zajefajnych czarnych bojówkach i obcisłej ( czytaj: z wylewającymi się fałdkami ) brudno-różowej bluzeczce
    ostatnio mam nowe powiedzonko, może nie bardzo eleganckie, a nawet wcale z elegancją nie mające nic wspólnego kiedy ktoś się na mnie gapi z dezaprobatą, albo robi miny, ja sobie myślę tak: " a mam to wszystko w doopie" i mam to tam rzeczywiście

    Fruktelko, bardzo, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, chciałabym, żebyś o tym pamiętała

    buziaki wysyłam

    ps
    precz ze słodzonymi serkami i jogurtami toż to świństwo jest brrr nie ma to jak naturalny jogurcik, mniam

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •