Dodano: 2018-06-06

Animal Rage – preparat przedtreningowy dla wymagających Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Firma Universal to producent wielu świetnych suplementów diety, które uznawane są za jedne z lepszych produktów na rynku. Jednym z takich preparatów, polecanych szczególnie tym, którym zależy na poprawie swoich zdolności wysiłkowych na treningu, jest Animal Rage. To ciekawa propozycja o silnym działaniu przeznaczona dla wymagających zawodników.

Animal Rage – krótka charakterystyka

Animal Rage to suplement diety przeznaczony do stosowania bezpośrednio przed treningiem. Stosowanie preparatu ma na celu przygotować organizm ćwiczącego do realizacji wymagającej jednostki treningowej. Zawarte w Animal Rage składniki wykazują działanie pobudzające i podnoszące możliwości organizmu, co umożliwia przeprowadzenie dłuższego i jeszcze bardziej intensywnego treningu. To wyjątkowo silna przedtreningówka, której skład został starannie opracowany – znajdziemy tu cztery kompleksy składników, których połączenie zapewnia maksymalne pobudzenie i przygotowanie do wysiłku fizycznego.

Animal Rage – skład i działanie

Animal Rage to kompozycja czterech kompleksów wykazujących silne działanie na organizm osoby trenującej. Dwa kompleksy Focus & Intensity Complex i Quick Energy Complex zawierają składniki, które mają na celu pobudzać organizm i przygotować układ nerwowy do wyczerpującej pracy. Kolejny kompleks, czyli Endurance & Performance Complex, odpowiada za wzmocnienie działania innych składników preparatu, a także wpływa na zmniejszenie poziomu kwasu mlekowego. Składniki tego kompleksu wpływają na syntezę tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośny, co prowadzi do pojawienia się efektu tzw. pompy mięśniowej. Ostatni kompleks składników Sustained Energy Complex wykazuje działanie podnoszące efektywność treningu siłowego i mające korzystny wpływ na procesy związane z regeneracją potreningową. Krew zostaje nasycona tlenem, dzięki czemu mięśnie są w stanie pracować dłużej i efektywniej. Oprócz tego skład uzupełniony został o wyciągi roślinne, które korzystnie wpływają na adaptację organizmu. Dzięki temu oczekiwać można, że nasz organizm zostanie doskonale przygotowany do realizacji wyczerpującego wysiłku fizycznego.

W składzie poszczególnych kompleksów znajdują się m.in.:

  • Endurance & Performance Complex – monohydrat kreatyny, beta-alanina, jabłczan cytruliny, L-tauryna, glukuronolakton;
  • Focus & Intensity Complex – L-tyrozyna, winian choliny, n-acetyl tyrozyna, beta-fenyloetyloamina;
  • Sustained Energy Complex – ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt cytryńca chińskiego, kordyceps chiński, korzeń żeń-szenia;
  • Quick Energy Complex – kofeina bezwodna, ekstrakt z nasion kawowca, ekstrakt z zielonej herbaty, liść bakopy drobnolistnej.

W składzie preparatu znajdziemy również:

  • niacynę,
  • witaminę B12,
  • wapń,
  • magnez,
  • sód,
  • potas.
 

Animal Rage – dawkowanie i opinie

Animal Rage to produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie w dni treningowe, ponieważ zadaniem tego produktu jest pobudzenie organizmu przed planowanym treningiem. Należy przyjmować jedną lub dwie porcje produktu w zależności od indywidualnych potrzeb. Produkt nie nadaje się do stosowania przez kobiety w ciąży czy karmiące.

Osoby, które zdecydowały się na stosowanie tej odżywki, doceniają jej silne działanie i znaczny wpływ na organizm. Animal Rage podnosi zdolności treningowe i sprawia, że proces rozbudowy sylwetki może przebiegać zdecydowanie sprawniej.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane