Dodano: 2018-07-19

Baton Matrix Pro 32 – ciekawa propozycja dla osób aktywnych fizycznie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Baton Matrix Pro 32 to coś więcej niż zwykły suplement diety. Jest to wyjątkowa propozycja, która jest w stanie dostarczyć do organizmu pokaźną ilość białka. To idealne rozwiązanie dla miłośników słodyczy, a także osób, które stosują odpowiednią dietę, ale nie mają możliwości przygotowania na przykład tradycyjnego shake'a białkowego. Dodatkowa zawartość niezbędnych witamin i składników mineralnych ułatwia częściowe pokrycie dziennego zapotrzebowania na te związki.

Baton Matrix Pro 32 – duża dawka białka

Baton Matrix Pro 32 zawiera w swoim składzie przede wszystkim białka. W pojedynczym batonie o wadze 80 g białko to aż 26 g. To przekąska proteinowa, której głównym zadaniem jest szybkie uzupełnienie tego makroskładnika. Wspiera osoby aktywne fizycznie, których treningi są ukierunkowane na rozbudowę masy mięśniowej. Aminokwasy zawarte w batonie Matrix Pro 32 przyczyniają się także do sprawniejszej regeneracji po zakończeniu ćwiczeń.

Baton Matrix Pro 32 – zawartość węglowodanów

Batona Matrix Pro 32 nie należy mylić z batonami węglowodanowymi, które sportowcy często wykorzystują po zakończeniu treningu i traktują jako szybką przekąskę, która dostarcza sporej ilości białka, węglowodanów, a czasami również tłuszczu. Węglowodany wchodzące w skład takich batonów często opierają się na cukrach prostych, odznaczających się wysokim indeksem glikemicznym. Jest to bardzo korzystne dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ takie batony dostarczają sporej ilości energii po treningu.

Baton Matrix Pro 32 składa się głównie z białka i nie zawiera zbyt wielu węglowodanów, dlatego powinien być raczej traktowany jako przekąska pomiędzy posiłkami, która nie dostarcza zbyt dużej ilości cukru. Węglowodany w batonie Matrix Pro 32 to połączenie związków, które wchłaniają się bardzo szybko, czyli węglowodanów prostych, jak również węglowodanów bardziej złożonych, które dostarczają energii przez dłuższy czas. Wyraźnie usprawnia to procesy związane z regeneracją całego organizmu, co przekłada się na sprawniejsze budowanie masy mięśniowej.

Baton Matrix Pro 32 – sposób użycia

Baton Matrix Pro 32 może być zdrową przekąską, zdrowszą alternatywą dla niezdrowego jedzenia w podróży, a także szybką przekąską po treningu. Należy zawsze pamiętać, żeby uwzględnić jego kaloryczność w stosowanym planie dietetycznym. Podczas produkcji batona wykorzystano składniki wysokiej jakości. Według wskazówek producenta można spożywać maksymalnie 3 batony dziennie, zarówno w dni treningowe, jak i te wolne od ćwiczeń.

Baton Matrix Pro 32 – gdzie kupić, warianty smakowe

Baton Matrix Pro 32 jest dostępny w kilku smakach, między innymi kokosowym, waniliowym i czekoladowym. Dzięki temu każdy znajdzie wariant dopasowany do swojego gustu. Produkt jest łatwo dostępny, można kupić go zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży suplementów, jak i w sklepach internetowych.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane