Dodano: 2018-07-10

Cellucor C4 – zwiększ efektywność swoich ćwiczeń! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Osoby trenujące, których plan treningowy obejmuje niezwykle intensywne sesje treningowe, często poszukują dodatkowego wsparcia. Dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach okazuje się sięgnięcie po odpowiednie suplementy diety, dostosowane do potrzeb sportowca. Producenci starają się odpowiadać na potrzeby klientów i praktycznie każda marka ma swojej ofercie preparaty przeznaczone do przyjmowania przed treningiem, których działanie ma sprawić, że rezultaty ćwiczeń będą lepsze. Wśród tego typu produktów można znaleźć Cellucor C4. To ciekawy preparat przedtreningowy, któremu warto przyjrzeć się bliżej, jeśli chcemy zwiększyć efektywność swoich ćwiczeń.

Cellucor C4 – opis produktu i jego skład

Cellucor C4 to zaawansowany produkt, który został oparty na składnikach wysokiej jakości. W formule preparatu znajdziemy między innymi beta-alaninę, kofeinę bezwodną, L-tyrozynę, azotan kreatyny, AAKG, a także witaminę B12. AAKG to prekusor tlenku azotu (NO), który jest odpowiedzialny za rozluźnienie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, co skutkuje zwiększonym przepływem krwi oraz lepszym transportem tlenu i substancji odżywczych. Kofeina zawarta w produkcie pobudza organizm do zwiększonego wysiłku. Z kolei L-tyrozyna odpowiedzialna jest między innymi za wydzielanie adrenaliny. Ważnym składnikiem suplementu jest oczywiście kreatyna, główną funkcją kreatyny w naszym ciele jest jej udział w magazynowaniu energii służącej między innymi do syntezy ATP. Dzięki temu kreatyna stanowi źródło energii dla pracujących mięśni. Korzystne właściwości tego związku są szczególnie wykorzystywane w sportach siłowych, charakteryzujących się wysoką intensywnością. To właśnie doskonałe zestawienie składników sprawia, że ten preparat gwarantuje efekty.

Dawkowanie Cellucor C4

Według zaleceń producenta suplement należy przyjmować wyłącznie w dni treningowe. Należy spożyć jedną porcję około pół godziny przed treningiem. Ze względu na zawartość kofeiny i działanie pobudzające produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie powinny go stosować również osoby, które mają problemy ze zdrowiem. Należy pamiętać, że suplementy są tylko uzupełnieniem diety, a nie jej zamiennikiem. Suplementację zawsze należy łączyć z regularną aktywnością fizyczną i odpowiednio zbilansowanym sposobem żywienia.

Opinie na temat Cellucor C4

Produkt cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, a opinie osób, które miały okazję go stosować, są bardzo pozytywne. Klienci zwracają uwagę na jego skuteczne działanie, które wspiera sportowców w trakcie wykonywania ciężkich treningów. Odpowiedni dobór składników sprawia, że walka o wymarzoną sylwetkę może okazać się zdecydowanie łatwiejsza.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane