Dodano: 2018-06-12

DAA Activlab – właściwości, działanie, dawkowanie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

DAA Activlab to wysokiej jakości suplement diety, który w znaczny sposób przyczynia się do zwiększenia poziomu testosteronu w organizmie, czego pośrednim efektem jest zwiększenie wydolności wysiłkowej organizmu. Dodatkowo preparat podnosi libido i poprawia sprawność wysiłkową.

 DAA Activlab – właściwości

Suplement DAA Activlab polecany jest przede wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, które dążą do zwiększenia wydolności wysiłkowej oraz wydłużenia treningów i zwiększenia ich intensywności. Stosowanie preparatu zapewnia ponadto szybszą regenerację potreningową.

Składnikiem suplementu DAA Activlab jest kwas D-asparaginowy który w znaczny sposób wpływa na intensyfikację produkcji testosteronu w organizmie. Kwas D-asparaginowy spełnia bardzo ważną funkcję w zakresie kontroli gospodarki hormonalnej. Warto także nadmienić, że DAA Activlab podnosi libido, wzmacnia erekcję, a także wydłuża czas trwania stosunku.

DAA Activlab – działanie

Testosteron spełnia ważną funkcję w życiu człowieka. To bardzo istotny hormon w życiu każdego sportowca. Stosowanie suplementu Activlab DAA może korzystnie wpłynąć na budowę masy mięśniowej, kształtowanie rzeźby czy redukcję tkanki tłuszczowej. Ponadto testosteron przyczynia się do szybszej regeneracji potreningowej – sportowcy stosujący suplementację DAA Activlab w znacznie krótszym czasie wracają do formy.

Activlab DAA zawiera w swoim składzie potężną dawkę kwasu D-asparaginowego, który przyczynia się do zwiększenia poziomu testosteronu w organizmie, zwiększenia wytrzymałości podczas treningu, a także poprawia samopoczucie i koncentrację oraz lepszą regenerację organizmu po wysiłku.

Wspomniany kwas D-asparaginowy to niebiałkowy aminokwas, który występuje w przysadce mózgowej, podwzgórzu oraz jądrach jako produkt przemiany kwasu l-asparaginowego. Kwas D-asparaginowy może zwiększać wydzielanie hormonu luteinizującego, co pośrednio wpływa na nasilenie syntezy testosteronu.

Warto również wspomnieć, że DAA wpływa na regulację poziomu neuroprzekaźników w organizmie – dopaminy i GABA, czego efektem jest lepsza pamięć oraz poprawa samopoczucia.

Activlab DAA – dawkowanie i przeciwwskazania

Suplementacja Activlab DAA powinna być stosowana zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. Każdego dnia należy stosować 4 kapsułki preparatu. Kapsułki można spożywać pomiędzy posiłkami lub przed snem.

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz osoby, u których pojawiają się reakcje alergiczne na którykolwiek składnik suplementu.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane