Sklep
Dodano: 2018-07-09

Diuretic Complex – właściwości, skład, działanie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Nadmiar wody w organizmie może negatywnie wpływać na proces odchudzania. W trakcie kształtowania sylwetki warto wspomóc się suplementami o działaniu diuretycznym. Tego typu preparaty są polecane przede wszystkim osobom, które rozpoczęły walkę z nadprogramowymi kilogramami, dążą do zredukowania ilości tkanki tłuszczowej oraz chcą wypracować estetyczną sylwetkę. Godnym polecenia suplementem, który pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, jest Diuretic Complex.

Diuretic Complex – właściwości i działanie produktu

Diuretic Complex to suplement diety wykazujący silne właściwości diuretyczne, dzięki czemu wspiera proces odchudzania. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz sportowcach, którzy dążą do uzyskania estetycznej sylwetki. W składzie suplementu znajdują się naturalne komponenty, głównie wyciągi roślinne, które są skuteczne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Odpowiednie zastosowanie wysokiej jakości składników to gwarancja, że stosowanie suplementu Diuretic Complex przyniesie oczekiwane efekty – nasilenie diurezy, sprawniejsze usuwanie wody podskórnej z organizmu, zwiększenie poziomu odczuwalnej energii, a także nasilenie procesów metabolicznych.

Suplement Diuretic Complex polecany jest również osobom, które podjęły walkę z nadprogramowymi kilogramami. Dzięki optymalnej zawartości naturalnej kofeiny Diuretic Complex wykazuje właściwości pobudzające, dodaje energii, zwiększa siły witalne oraz mobilizuje do działania.

Diuretic Complex – skład

Najważniejszym składnikami suplementu Diuretic Complex są wyciąg z mniszka lekarskiego oraz wyciąg z mącznicy lekarskiej – są to rośliny, które w znaczny sposób przyczyniają się do zwiększonego wydalania moczu. Odpowiednia ilość kompleksowo dobranych składników sprawia, że suplement działa skutecznie i jest doskonałym wsparciem osób skupiających się na redukcji kilogramów. W formule preparatu znajdziemy również między innymi: ekstrakt z Asparagus racemosus, nasiona arbuza, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z czosnku, ekstrakt z dzikiej róży.

Diuretic Complex – dawkowanie zalecone przez producenta

Zalecana przez producenta dawka suplementu to 6 kapsułek dziennie. Należy jednak pamiętać, że ze względu na właściwości moczopędne preparat należy stosować w dwóch porcjach – rano w trakcie śniadania (3 kapsułki) i w trakcie obiadu (kolejne 3 kapsułki). Podczas suplementacji należy dbać o nawodnienie i spożywać odpowiednią ilość płynów. Z preparatu nie powinny korzystać dzieci, kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane