Sklep
Dodano: 2018-07-09

Double Impact – sprawniejsza rozbudowa sylwetki Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Cennym wsparciem osób aktywnych fizycznie są odpowiednie suplementy diety. Każdemu sportowcowi zależy na tym, by efekty treningu były jak najlepsze, a realizacja planu treningowego przebiegała sprawnie. Wśród produktów, które cieszą się dużą popularnością, można wymienić preparat o nazwie Double Impact, zaliczany do grupy boosterów treningowych. Dzięki jego stosowaniu można oczekiwać, że nasze możliwości treningowe wzrosną, a przeprowadzenie nawet najbardziej intensywnych ćwiczeń będzie łatwiejsze.

Charakterystyka Double Impact

Double Impact to propozycja przedtreningowa, która dzięki zawartym w niej składnikom wpływa na pojawienie się pompy mięśniowej niezwykle pożądanej przez osoby ćwiczące. Powstający tlenek azotu rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu transport tlenu i składników odżywczych do mięśni może być zdecydowanie lepszy. To doskonała jakość, ponieważ w składzie znajdują się liczne składniki aktywne, między innymi AAKG, który przyczynia się do nasilenia syntezy cząsteczek białkowych. Double Impact wpływa korzystnie na wzrost poziomu hormonu wzrostu i przyczynia się do rozbudowy sylwetki. W trakcie produkcji suplementu wykorzystano składniki wysokiej jakości – AAKG, jabłczan cytruliny, glutaminian karbamoilu oraz witaminę B1. Pierwsze dwa związki wpływają na poprawę bilansu azotowego w organizmie. Z kolei tiamina, czyli witamina B1, bierze udział w przemianach węglowodanów, a jej niedobory prowadzą do zaburzenia pracy układu nerwowego.

Dawkowanie Double Impact

Produkt powinien być przyjmowany wyłącznie w dni treningowe. Porcję suplementu należy przyjąć ok. 30 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Nie należy modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta.

Opinie o Double Impact

Ten booster treningowy zyskuje wiele pozytywnych opinii i jest oceniany bardzo dobrze przez klientów. Wspiera proces rozbudowy sylwetki, wpływa na pojawianie się pompy mięśniowej w trakcie treningu, co znacząco może zwiększać efektywność przeprowadzonych ćwiczeń. Należy jednak pamiętać, że aby uzyskać najlepsze efekty, konieczne jest połączenie suplementacji z regularną aktywnością fizyczną i odpowiednio zbilansowaną dietą.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane