Dodano: 2017-08-01

FitLabs – zaawansowane technologie w służbie człowiekowi Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Każdy z nas cieszy się, że żyje we współczesności – nie da się ukryć, że nowoczesna medycyna potrafi nieporównanie więcej niż dawniej. Jesteśmy w stanie nie tylko leczyć wiele chorób, ale i zapobiegać im, a nawet wspomagać pracę wielu narządów oraz układów. I to nie tylko ze względów czysto zdrowotnych, lecz również i na przykład reprezentacyjnych. FitLabs jest firmą, która zaawansowanymi technologiami posługuje się po to, by tworzyć suplementy diety, które będą wspierać ludzi w walce o szczuplejszą sylwetkę, mniejszą ilość tkanki tłuszczowej, lepsze wyniki sportowe oraz bardziej wysportowane ciało. Spełniając najwyższe standardy farmaceutyczne, wykorzystuje swoją wiedzę i dostępne środki, by pomóc nam żyć lepiej – by korzystać w pełni z tego, co daje nowoczesny świat.

Nowoczesne procedury i wykwalifikowany personel

W FitLabs pracują sami specjaliści – osoby o solidnym wykształceniu, które charakteryzują się jednocześnie nie tylko rzetelnym podejściem do swojej pracy, lecz również pasją w swoich działaniach. Nie boją się stawiać pytań i poszukiwać na nie odpowiedzi, wprowadzać do firmy unowocześnionych procedur i stale poszukiwać jeszcze lepszych źródeł do tworzenia nowych preparatów. To specjaliści z różnych dziedzin, którzy łączą swoje siły w trosce o ludzkie zdrowie. Nowoczesne sprzęty i technologie umożliwiają natomiast prace na najwyższym światowym poziomie.

Praca w firmie polega na przeprowadzaniu szeregu testów. Badanie musi określić, czy proponowane składniki mogłyby być pomocne do tworzenia nowych suplementów diety oraz czy rzeczywiście są bezpieczne. Sprawdza się też, czy przynoszą dobre rezultaty, dopasowuje dawki, łączy ze sobą różne składniki, tak by tworzyć unikalne mieszanki, które będą działały jeszcze lepiej niż poprzednie. Jak więc widać, stawia się na nowości – ale szanując dotychczasowe dokonania i obowiązującą wiedzę. W FitLabs jest jednak zasada, by wciąż sięgać po więcej, nie spoczywając na laurach. I jest to zasada bardzo cenna – szczególnie w firmie tego typu.

Badania prowadzone są w jednostkach naukowych, a wszystko po to, by móc stale poszerzać gamę dostępnych produktów. Dzieje się to zresztą systematycznie, ponieważ praca trwa cały czas. Nawet kiedy coś nowego pojawia się na rynku, już trwają prace nad czymś nowym, jeszcze lepszym, albo po prostu innym. Pracuje się też nad prototypami zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Współpraca z najlepszymi sportowcami

W skład kadry pracowników FitLabs wchodzą:

  • farmaceuci;
  • biotechnolodzy;
  • lekarze;
  • dietetycy;
  • trenerzy.

Firma nie tylko bazuje na ich doświadczeniu, wykształceniu, kreatywności, rzetelności i zdolnościach. Dba również o współpracę ze sportowcami – tymi najlepszymi z Polski i ze świata. Kto bowiem lepiej od nich będzie wiedział, czego potrzebują inni sportowcy, by mieć siłę do ciężkich ćwiczeń, aktywności fizycznej i pracy nad swoją sylwetką? Jednocześnie klientami FitLabs są już wszyscy – zarówno sportowcy najwyższej klasy, jak i osoby, które sportem interesują się jedynie rekreacyjnie. Skoro jednak firma doceniana jest przez najlepszych, oznacza to, że rzeczywiście jest dobra w tym, co robi. Skoro wybierają ją ci, którzy naprawdę znają się na tej branży, wskazuje to na ich wielkie zaufanie. FitLabs jest rzeczywiście producentem suplementów diety, który cieszy się olbrzymim zaufaniem na rynku – jest bowiem firmą solidną!

Badania i rozwój, czyli o szkoleniach i konferencjach

FitLabs nie jest firmą, która stale obraca się tylko w swoim własnym gronie – wprost przeciwnie. Nieustannie stawia na rozwój, dokształcanie się, zdobywanie nowych, cennych informacji, słuchanie innych, bazowanie na ich dokonaniach. W związku z tym jej przedstawiciele i personel często biorą udział w konferencjach i szkoleniach, na których można zapoznać się z kolejnymi odkryciami i ciekawostkami z branżowego świata. To zawsze szansa na wyjście jeszcze dalej – sięgnięcie po więcej. Firma taka jak FitLabs nie może przecież stać w miejscu!

Firma jest obecna na targach i konferencjach, prowadzonych w Polsce i Europie, a także na targach jeszcze szerszych, międzynarodowych. Prowadzi również własne szkolenia. Dzięki temu zawsze jest na czasie, jeśli chodzi o nowoczesne procedury, obowiązujące standardy farmaceutyczne, nowinki dotyczące roślin, związków chemicznych, składników pomocnych w tworzeniu najnowszych, jeszcze lepszych środków itp. Działy R&D (research and development, czyli badania i rozwój) są w FitLabs na najwyższym poziomie.

FitLabs – dlaczego to firma warta uwagi?

FitLabs jest przedsiębiorstwem istniejącym na rynku dość długo, by wyrobić sobie dobrą opinię wśród osób z branży, a także klientów. Wszyscy doceniają przede wszystkim za:

  • liczne badania i analizy, często wieloletnie, które poprzedzają zastosowanie danej substancji w produktach;
  • pewność, że składniki preparatów są bezpieczne dla organizmu ludzkiego i rzeczywiście przynoszą pożądane rezultaty;
  • stosowanie wysokich standardów farmaceutycznych, począwszy od analiz, poprzez produkcję, konfekcjonowanie, a na przechowywaniu produktów kończąc;
  • stosowanie dokładnego nadzoru nad całym procesem produkcji, dzięki czemu można go kontrolować i mieć pełne zaufanie co do jego wyników.

FitLabs stawia na bezpieczeństwo i badania. To pierwsze jest celem numer jeden – zawsze. Istnieją firmy, którym zależy jedynie na zysku, ale FitLabs wie, że zysku nie ma bez odpowiednio wysokiej jakości. Dlatego dba przede wszystkim o jakość wszystkich towarów, a także o to, by nie oddziaływały negatywnie na organizm człowieka, gdy przecież mają pomagać. Z tego względu wszystko jest dokładnie kontrolowane, każda procedura poddawana wnikliwej ocenie, a każdy proces dokumentowany. Nad wszystkim też czuwa sztab specjalistów, którzy w każdej chwili mogą zgłaszać swoje uwagi, wątpliwości i zastrzeżenia. Dzięki temu produkt, który wychodzi z firmy, jest zgodny ze wszystkimi normami, bezpieczny i wysokiej jakości. W tym celu firma prowadzi stale badania – w ogromnej ilości – by nieustannie ulepszać to, co już istnieje i wymyślać coś nowego.

FitLabs oragnie wprowadzać w życie najnowsze odkrycia technologiczno-żywieniowe. W końcu żyjemy w czasach odkryć i szybkiego rozwoju technologii – a więc warto to wykorzystać w trosce o poprawę samopoczucia oraz formy swojej i innych ludzi. Dla FitLabs liczy się klient i jego dobro.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane