Dodano: 2018-09-07

Grenade Thermo Detonator – skład, działanie, dawkowanie Ocena: 4.3/5 Ilość głosów: 3

Nadmierna tkanka tłuszczowa to problem bardzo wielu osób. Niestety walka z nią okazuje się często naprawdę bardzo trudna. Nie zawsze stosowanie diety i regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych prowadzi do osiągnięcia rezultatów, na których nam zależy. W takiej sytuacji warto swój organizm nieco wspomóc, sięgając po odpowiedni preparat. Takim produktem jest Grenade Thermo Detonator – suplement wysokiej jakości, który wspomaga walkę z niechcianą tkanką tłuszczową.

Grenade Thermo Detonator – co to takiego?

Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się suplement diety przeznaczony dla osób, których celem jest pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Obecnie jest to jeden z bardziej nowoczesnych preparatów tego rodzaju, który nie tylko skutecznie pobudza metabolizm, ale również sprawia, że osoba zażywająca odżywkę ma więcej energii. Konsekwencją takiego działania jest wyraźnie szybszy ubytek tkanki tłuszczowej.

Grenade Thermo Detonator – skład

Producent zatroszczył się o to, aby odżywka wyróżniała się naprawdę bogatym składem gwarantującym jej skuteczność. Znalazły się w niej:
– ekstrakt z zielonej herbaty;
– ekstrakt z zielonej kawy;
– synefryna;
– kofeina;
– pieprz kajeński;
– fenyloalanina.

Ekstrakty z zielonej herbaty i kawy dostarczają znacznej ilości antyoksydantów. Synefryna to znajdująca się w gorzkiej pomarańczy substancja, która skutecznie wspiera proces otrzymywania energii z tkanki tłuszczowej. Kofeina przyspiesza metabolizm, sprawia, że zmęczenie fizyczne pojawia się później, skutecznie pobudza. Pieprz kajeński nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale również sprawia, że poziom cholesterolu ulega obniżeniu. Fenyloalanina to aminokwas, który jest budulcem białek występujących naturalnie.

Grenade Thermo Detonator – działanie

Odżywka może wspomóc odchudzanie, sprawiając, że procesy spalania tkanki tłuszczowej będą zachodzić szybciej. W związku z tym przyczynia się do uzyskania doskonałej sylwetki. Wykazuje działanie pobudza, dodaje energii i sił witalnych. Ułatwia odchudzanie, jednocześnie chroniąc przed wystąpieniem efektu jojo. Plusem odżywki jest to, że zwiększa wykorzystywanie tkanki tłuszczowej w charakterze energii.

Grenade Thermo Detonator – jak zażywać?

Odżywka ma postać bardzo wygodnych do zażycia kapsułek. Dziennie zażywamy maksymalnie cztery kapsułki. Należy pamiętać, aby pierwsze dwie zażyć ok. 30 minut przed śniadaniem, a kolejne dwie ok. pół godziny przed obiadem. W dzień treningowy dwie kapsułki należy zastosować przed planowanym treningiem. Każdą kapsułkę trzeba popić dużą ilością wody. Wystrzegać należy się stosowania produktu w godzinach wieczornych. Nie powinno się zażywać odżywki, jeśli do pójścia spać pozostało nam mniej niż sześć godzin.

Grenade Thermo Detonator – bezpieczeństwo

Odżywka została opracowana z myślą o osobach zdrowych i pełnoletnich. Nie jest więc odpowiednia dla dzieci i młodzieży. Jej stosowanie jest bezpieczne. Należy jednak pamiętać, aby stosować się do zalecanego przez producenta dawkowania. Podczas stosowania odżywki należy wystrzegać się innych produktów mających w swoim składzie kofeinę, synefrynę, a także inne substancje wykazujące działanie pobudzające.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

fajnie

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi