Dodano: 2018-05-22

Hi Tec Whey C-6 – skład, działanie, dawkowanie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Pełnowartościowe białko to ważny składnik odżywczy w diecie każdego sportowca, zwłaszcza uprawiającego dyscypliny siłowe. Suplementacja wskazana jest zarówno zawodowcom, jak i osobom trenującym rekreacyjnie. Codzienna dieta, nawet zbilansowana, nie zawsze dostarcza odpowiednich ilości pełnowartościowego białka, dlatego też w celu uzupełnienia ewentualnych braków warto wspomóc się odpowiednimi preparatami.

Whey C-6 – krótka charakterystyka produktu

Suplement diety Whey C-6 to wysokiej jakości preparat białkowy. W składzie suplementu znajduje się około 85% pełnowartościowego białka o wysokiej wartości biologicznej. Znaczący wpływ na działanie suplementu ma unikalny zestaw białek serwatkowych. Preparat dostarcza aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, w tym także aminokwasy rozgałęzione BCAA. Ważną funkcję w składzie odżywki spełniają L-leucyna oraz L-glutamina, które w istotny sposób wpływają na procesy syntezy białek w organizmie. Whey C-6 to doskonały sposób, by wspomóc organizm odpowiednią ilość budulca niezbędnego do rozbudowy masy mięśniowej, a także zapewnić szybszą regenerację potreningową.

Whey C-6 – właściwości

Suplement diety Whey C-6 to wysokobiałkowa odżywka dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. W składzie preparatu znajduje się matrix aż sześciu rodzajów białek pochodzących z serwatki. Niewątpliwą zaletą preparatu jest obecność wspomnianych już wcześniej BCAA. Dodatkowo produkt został wzbogacony także w substancje wzmagające biodostępność białek, m.in. enzymy proteolityczne z ananasa i papai, a także substancje, które nasilają wykorzystanie aminokwasów przez mięśnie do produkcji białek. Whey C-6 to preparat, którego cechą jest bardzo dobra wchłanialność. Dzięki zawartości enzymu laktaza, który odpowiada za rozkład laktozy (cukier występujący w mleku), białko serwatkowe jest znacznie lepiej trawione.

Whey C-6 – skład

Suplement Whey C-6 to wysokobiałkowa odżywka dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, wykazująca działanie wpierające efektywną budowę masy mięśniowej. W składzie preparatu znajdują się wyselekcjonowane składniki odżywcze, z czego przeważającą część stanowią pełnowartościowe białka w postaci koncentratu białek serwatkowych.

Niepodważalną zaletą preparatu jest bogaty aminogram stanowiący połączenie różnych rodzajów białek serwatki: koncentratu białek serwatki, izolatu białek serwatki filtrowanego metodą cross-flow, izolatu białek serwatkowych izolowanego metodą chromatografii jonowymiennej, hydrolizatu koncentratu białek serwatkowych, ultrafiltrowanego koncentratu białka serwatkowego oraz hydrolizatu izolatów białek serwatkowych.

Odżywka Whey C-6 to doskonały, uniwersalny preparat wysokobiałkowy, który dostarcza do organizmu optymalną ilość białka, które w krótkim czasie zostaje przyswojone przez organizm, zapewniając stały napływ aminokwasów do krwi. Doskonałe właściwości suplementu wynikają przede wszystkim z tego, że do produkcji suplementu wykorzystano sześć rodzajów pełnowartościowego białka pochodzącego z różnych rodzajów serwatki.

Whey C-6 – zalety i dawkowanie

Białko serwatkowe jest polecane szczególnie sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, zwłaszcza kulturystom – zarówno trenującym zawodowo, jak i rekreacyjnie. Stosowanie Whey C-6 wspiera wysiłki ukierunkowane na rozbudowę masy mięśniowej, wspiera regenerację potreningową i zapobiega niekorzystnemu rozpadowi mięśni.

Odżywkę Whey C-6 zaleca się stosować zarówno w dni z zaplanowaną aktywnością fizyczną, jak i w dni wolne od treningu. Warto pamiętać, że procesy odpowiedzialne za wzrost mięśni zachodzą również w dni beztreningowe. W dzień treningowy pierwszą porcję preparatu należy przyjąć po rano, po przebudzeniu. Kolejną porcję przyjmujemy po zakończeniu treningu, natomiast ostatnią porcję zaleca się przyjąć przed snem. W dzień bez aktywności suplement przyjmujemy po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami oraz przed snem. Należy pamiętać, że dawkowanie jest uzależnione od indywidualnego zapotrzebowania na białko. Suplement jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży czy karmiące piersią.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

słabe ale pomaga ale dobre

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi