Dodano: 2018-07-11

Iron Pump – pompa mięśniowa w trakcie treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Praktycznie każdy osoba, która podejmuje się intensywnych treningów, zarówno zawodowiec, jak i amator, dąży do uzyskania pompy mięśniowej. Wspomniane zjawisko wpływa na efektywność przeprowadzonego treningu i sprawia, że możemy ćwiczyć dłużej. W efekcie mięśnie mogą być lepiej dotlenione oraz odpowiednio odżywione. Jeśli potrzebujemy wsparcia w realizacji założonego celu treningowego, warto skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania, jakim są wysokiej jakości suplementy diety przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Godnym polecenia produktem jest odżywka Iron Pump, która niewątpliwie wspomaga proces rozbudowy sylwetki.

Iron Pump – właściwości

Iron Pump to suplement przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, głównie sportowców, których treningi są ukierunkowane na rozwój masy mięśniowej. Suplement przyczynia się do nasilenia syntezy tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, czego efektem jest swobodny i sprawny transport składników budulcowych oraz regeneracyjnych do tkanek mięśniowych. Optymalnie odżywione mięśnie rozwijają się szybciej, a procesy budulcowe zostają nasilone.

Preparat Iron Pump w znaczny sposób przyczynia się także do zwiększenia poziomu odczuwanej energii. Odżywka została wzbogacona w związku pobudzające (kofeinę i taurynę), które zwiększają motywację, poprawiają koncentrację i przyczyniają się do zniwelowania zmęczenia, co przekłada się na jakość, długość i intensywność treningów. Ważnym komponentem znajdującym się w składzie preparatu jest beta-alanina, która wpływa na poprawę wytrzymałości. Śmiało można więc stwierdzić, że suplement Iron Pump to doskonały sposób na zoptymalizowanie warunków do rozwoju mięśni, a także zwiększenie efektywności przeprowadzonych ćwiczeń.

Iron Pump – dawkowanie

Iron Pump to wysokiej jakości suplement dla kulturystów i osób aktywnych fizycznie. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, których treningi są długie i intensywne.


Pojedyncza porcja odżywki wynosi 20 g. W jednej porcji znajduje się optymalna ilość składników odżywczych i budulcowych, które korzystnie wpływają na zwiększenie efektywności treningu, dlatego według zaleceń producenta preparat powinien być stosowany wyłącznie w dni treningowe. Porcję odżywki należy spożyć około 20 minut przed treningiem. Nie należy stosować tego produktu w dni wolne od ćwiczeń.

Iron Pump – sklep

Suplementy firmy Iron Horse Series cieszą się dużą popularnością, dlatego z kupnem produktów tej firmy nie powinno być żadnych problemów. Znajdziemy je w stacjonarnych punktach sprzedaży suplementów, a także w ofercie sklepów internetowych. Iron Pump dostępny jest w kilku gramaturach i wariantach smakowych. Cena za opakowanie zawierające 540 g wynosi około 150 zł.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane