Dodano: 2018-05-08

Iron Pump – przełamuje stagnację treningową Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Budowanie masy mięśniowej wymaga nie tylko wysiłku, ale przede wszystkim wytrwałości, siły i energii. Konieczne jest także dostarczenie do organizmu odpowiednich składników odżywczych. Doskonałym wsparciem jest suplementacja, dzięki której organizm będący w stanie wzmożonego wysiłku fizycznego otrzymuje odpowiednią ilość składników odżywczych, co jest niezbędna, by optymalnie wydłużyć i zwiększyć intensywność treningów. Iron Pump to wysokiej jakości suplement diety, którego celem jest pobudzenie organizmu do działania, dzięki czemu wzrasta efektywność treningów, co przekłada się na budowę masy mięśniowej.

Iron Pump – właściwości

Iron Pump to wysokiej jakości suplement diety przeznaczony do stosowania przed treningiem, stąd też jego określenie – przedtreningówka. Suplementację należy stosować wyłącznie w dni treningowe, około 30 min przed treningiem. Iron Pump zapewnia optymalną pompę mięśniową, zwiększa intensywność i czas trwania treningów, co automatycznie przekłada się na efekty budowania masy mięśniowej.

Warto podkreślić, że preparat Iron Pump nie zawiera cukru ani znacznej ilości kalorii, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o powstawanie niepożądanej tkanki tłuszczowej. Z całą pewnością jest to doskonały suplement przedtrenigowy. W opiniach zadowolonych użytkowników Iron Pump zapewnia optymalną ilość energii. Co ważniejsze, preparat ten jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, a przy tym skuteczny.

Składniki najwyższej jakości pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych i pewnych źródeł. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników suplement Iron Pump skutecznie wpływa na zwiększenie efektywności treningów i na prawidłowe ukrwienie trenowanych mięśni.

Preparat Iron Pump wykazuje działanie na dwóch płaszczyznach – na układ mięśniowy oraz ośrodkowy układ nerwowy. Już po pierwszej porcji można odczuć realną poprawę wyników treningu oraz odczuwalną przyjemność wynikającą z wykonywanych ćwiczeń.

Iron Pump – skład

Iron Pump to wysokiej jakości suplement diety adresowany do osób aktywnych fizycznie oraz sportowców, w szczególności kulturystów. Składniki aktywne wzajemnie się dopełniają, tworzą wysokiej jakości odżywkę przedtreningową.

Każda porcja suplementu zawiera matrix, który przyczynia się do podniesienia energii. Wśród komponentów znajdujących się w odżywce znajdują się m.in. L-tauryna, N-acetyl-L -karnityna, L-tyrozyna, cytrynian magnezu, kofeina, tiamina.

Dopełnieniem suplementu Iron Pump jest matrix, który w wyraźny sposób wpływa na zwiększenie wydolności układu mięśniowego, w szczególności poprawia ukrwienie wszystkich mięśni, zwłaszcza podejmujących pracę podczas ćwiczeń. Do najważniejszych komponentów w tym matrixie należą beta-alanina, AAKG, jabłczan trikreatyny, L- histydyna, niacyna, pirydoksyna, kobalamina.

Nietrudno zauważyć, że preparat zawiera bardzo dużo składników, które w znaczący sposób wpływają na maksymalizację koncentracji i zwiększenie energii, dzięki czemu możliwe staje się wykonywanie dłuższych i bardziej intensywnych treningów w pełnym skupieniu, często bez jakiejkolwiek przerwy.

Preparat działa zarówno na układ mięśniowy, jak i w ośrodkowy układ nerwowy, umożliwia realną poprawę wyników treningowych oraz pożądane efekty w postaci przyrostu trwałej, zdrowej, beztłuszczowej masy mięśniowej.

Iron Pump – działanie

Iron Pump to suplement przedtreningowy, czyli – jak sama nazwa wskazuje – przeznaczony do stosowania przed treningiem. Głównym celem tego suplementu jest maksymalne pobudzenie i zwiększenie intensywności oraz wydłużenie czasu trwania treningów.

Iron Pump jako suplement przedtreningowy jest w szczególny sposób zalecany osobom, które systematycznie trenują na siłowni, zarówno trenującym zawodowo, jak i rekreacyjnie. Należy podkreślić, że przetreningówka Iron Pump skutecznie wspiera intensywność i efektywność ćwiczeń. Należy jednak zwrócić uwagą na ilość zażywanej odżywki – nadmierna ilość może spowodować efekty odwrotne do pożądanych. Suplement Iron Pump w znaczny sposób zwiększa siłę i wytrzymałość, optymalnie pobudza.

Wpływ na to mają niektóre składniki, przede wszystkim kreatyna, stanowiąca najważniejszy składnik zwiększający wytrzymałość. Kreatyna zwiększa ilość cząsteczek ATP w komórkach mięśniowych, co jednocześnie wpływa na ilość energii podczas treningu i lepsze efekty.

Bardzo ważnym komponentem jest także naturalna kofeina, która zwiększa siły i optymalnie pobudza. Kofeina w odpowiednich ilościach optymalizuje jakość i intensywność treningów.

Beta-alanina w znaczny sposób wpływa na zwiększenie wytrzymałości, działa niczym bufor w tkance mięśniowej. Warto podkreślić, że jest to naturalny aminokwas, który wpływa na optymalizację pH w komórkach mięśniowych, czyli zmniejsza poziom kwasu mlekowego w mięśniach.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane