Dodano: 2018-06-28

Jumbo Professional – skład suplementu, dawkowanie, opinie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Budowanie masy mięśniowej nie zawsze jest proste, są bowiem takie sytuacje, w których niektóre osoby mają z tym duży problem mimo podjętych starań. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się stosowanie odżywek z grupy gainerów, które dostarczają niezbędnych kalorii, a dzięki ich stosowaniu rozbudowa sylwetki może przebiegać sprawniej. Jednym z dostępnych na rynku gainerów jest Jumbo Professional – produkt firmy Scitec Nutrition. 

Jumbo Professional – skład suplementu

Suplement przygotowany przez markę Scitec Nutrition jest skierowany głównie do osób, które ciężko pracują nad rozbudową swojej sylwetki, ale mają trudności ze zwiększeniem masy ciała. Omawiany preparat jest doskonałym sposobem na uzupełnienie ewentualnych braków powstających w diecie.

W składzie produktu znajdziemy połączenie węglowodanów (mąki owsianej, maltodekstryny, palatynozy, fruktozy i skrobi z kukurydzy woskowej) oraz białka pochodzącego z serwatki. Dzięki temu zyskujemy energię niezbędną do zrealizowania treningu, a także mamy gwarancję, że dostarczamy do organizmu składniki niezbędne do sprawnej rozbudowy mięśni. Białko jest źródłem cennych aminokwasów, między innymi L-glutaminy, L-alaniny, beta-alaniny, L-fenyloalaniny, L-lizyny, L-karnityny. Ich odpowiedni poziom jest niezbędny, jeśli chcemy utrzymać lub dalej rozwijać swoją masę mięśniową. Ponadto w składzie suplementu znajduje się aż 6 rodzajów kreatyny.

Formuła Jumbo Professional została przygotowana przez specjalistów i dopasowana do oczekiwań osób aktywnych fizycznie, których treningi są ukierunkowane na rozbudowę sylwetki. Dzięki regularnej suplementacji tym produktem można również usprawnić regenerację potreningową, a także skutecznie chronić białka mięśniowe przed wzmożonym rozpadem.

Dawkowanie Jumbo Professional

Suplement przygotowany przez firmę Scitec Nutrition powinno się przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i dni bez aktywności fizycznej. Zawsze należy przyjmować jedną porcję suplementu dziennie, w dni treningowe po zakończeniu aktywności, a w dni bez treningu pomiędzy głównymi posiłkami. Porcję preparatu należy wymieszać z 400 ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta.

Opinie na temat Jumbo Professional

Produkt przygotowany przez firmę Scitec Nutrition to doskonała propozycja dla nawet najbardziej wymagających klientów. Większość osób, które miały okazję stosować ten suplement, podkreśla, że jest to preparat, który wspiera ćwiczącego w dążeniu do rozbudowy sylwetki. Klienci doceniają bogaty zestaw wysokiej jakości składników wykorzystanych przy produkcji suplementu, a także jego skuteczne działanie.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane