Dodano: 2018-06-13

MEX American Standard Whey – sprawniejsza regeneracja po intensywnym treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

W preparacie, który ma wspierać osoby aktywne w rozbudowie masy mięśniowej, niezwykle istotna jest wysoka zawartość białka. Doskonałym przykładem takiego produktu jest MEX American Standard Whey. W formule suplementu zawarto kilka różnych form białek serwatkowych. Co więcej, zawiera niskie ilości tłuszczu i węglowodanów. Dzięki takiemu zestawieniu rezultaty osiągane dzięki diecie i regularnemu treningowi mogą być jeszcze lepsze.

MEX American Standard Whey – co to za preparat?

W omawianym produkcie wykorzystano mikrofiltrowany i ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych, hydrolizat białek serwatkowych i izolat białek serwatkowych. Taki kompleks białkowy jest cennym uzupełnieniem diety każdego sportowca. To właśnie białko jest elementem niezbędnym do budowania mięśni, a w przypadku osób, które podejmują się intensywnych treningów, zapotrzebowanie na ten składnik może okazać się zdecydowanie większe.

MEX American Standard Whey – działanie

MEX American Standard Whey to skuteczny suplement wysokiej jakości. Poza tym dobrze się rozpuszcza, dlatego jego przyjmowanie jest niezwykle proste, a wchłanianie w organizmie przebiega sprawniej. Preparat przyspiesza regenerację potreningową, pozwala mięśniom odbudować się nawet po najbardziej intensywnej jednostce treningowej, a także wpływa na stworzenie odpowiednich warunków do ich rozwoju.

MEX American Standard Whey – prawidłowe dawkowanie

Stosowanie preparatu jest proste. Bez względu na to, czy jest to dzień treningowy, czy nietreningowy, liczba przyjmowanych porcji powinna być taka sama. Według zaleceń producenta nie należy przekraczać 2–3 pojedynczych porcji suplementu dziennie. Jednorazowa dawka produktu wynosi 30 g. Porcję produktu należy wymieszać z odpowiednią ilością wody i spożyć zaraz po przygotowaniu. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu produktu. Tylko wtedy możemy oczekiwać, że preparat przyniesie obiecywane rezultaty.

Opinie o produkcie MEX American Standard Whey

MEX American Standard Whey to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Kupują go często, ponieważ przynosi naprawdę dobre efekty. Za największe zalety suplementu uważane są: zaawansowana formuła, skuteczne działanie, łatwa rozpuszczalność, atrakcyjna cena i bogaty wybór smaków. Wszystko to sprawia, że jego działanie jest wszechstronne i w pełni bezpieczne, jeśli produkt jest stosowany zgodnie z wszystkimi wskazówkami producenta.

Jeśli ktoś nie chce wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy na drogie preparaty, a jednocześnie potrzebuje skutecznego wsparcia w drodze do wymarzonej sylwetki, może zdecydować się na zakup preparatu MEX American Standard Whey, który na pewno spełni wszystkie jego wymagania.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane