Dodano: 2018-05-18

Nitrobolon II – właściwości, zalety, opinie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Odżywki przedtreningowe to cenne wsparcie osób intensywnie trenujących. Często zawierają w swoim składzie kreatynę – składnik odżywczy niezwykle istotny dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Preparaty zawierające kreatynę cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród kulturystów, zarówno zawodowców, jak i osób trenujących rekreacyjnie. Przykładem takiego suplementu jest Nitrobolon II, stworzony przez firmę Trec Nutrition.

Nitrobolon II – skuteczny suplement dla sportowców

Nitrobolon II to wysokiej jakości, skuteczny, a przy tym bardzo bezpieczny booster przedtreningowy, zawierający mieszankę różnych form kreatyny dodatkowo wzbogaconą składnikami wspierającymi pracę mięśni.

Preparat przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza sportowców, którzy dążą do rozbudowy suchej, beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Nitrobolon II w znaczny sposób wpływa na zwiększenie wytrzymałości organizmu oraz siły, co przekłada się na dłuższe i bardziej intensywne treningi. Dodatkowo preparat przyspiesza regenerację potreningową organizmu, co jest bardzo ważne podczas budowania masy mięśniowej. Suplement nie zawiera wypełniaczy, dzięki czemu stosowanie go zgodnie za zaleceniami producenta nie przynosi żadnych skutków ubocznych.

Nitrobolon II należy zażywać regularnie, maksymalnie dwa razy dziennie, pierwszą porcję pół godziny przed treningiem, drugą po zakończeniu ćwiczeń. W dni przeznaczone na regenerację pierwszą porcję suplementu należy przyjąć po przebudzeniu, a drugą przed głównym posiłkiem.

Nitrobolon II – właściwości

Nitrobolon II zawiera w swojej formule związki, które wpływają na wytwarzanie tlenku azotu w organizmie. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Zwiększona synteza NO wpływa na pojawienie się pompy mięśniowej, która sprawia, że efekty treningu mogą być zdecydowanie lepsze. Tlenek azotu rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu mięśnie mogą otrzymać odpowiednie ilości tlenu i składników odżywczych niezbędnych do ich pracy i rozwoju. Co więcej, szkodliwe produkty przemiany materii mogą być usuwane zdecydowanie sprawniej.

Suplement zwiększa poziom odczuwanej energii, wpływa pozytywnie na siłę i wytrzymałość organizmu. W znaczny sposób przyczynia się do poprawy efektów osiąganych w trakcie procesu budowy masy mięśniowej. Nitrobolon II to suplement, który działa bezpiecznie i skutecznie. Odpowiednio dobrane składniki preparatu wpływają również na lepszą regenerację nawet po najbardziej intensywnym treningu.

Nitrobolon II – zalety

Dzięki stosowaniu Nitrobolon treningi mogą być dłuższe, bardziej intensywne, ponadto regeneracja potreningowa zachodzi szybciej. Suplement Nitrobolon II posiada wiele zalet. Jest to preparat, którego składniki pozytywnie oddziałują na zdolności wysiłkowe organizmu, a także budowę nowych włókien mięśniowych. Preparat wpływa na intensyfikację syntezy tlenku azotu, dzięki czemu mięśnie są lepiej ukrwione i dotlenione.

Nitrobolon II – opinie

Osoby stosujące suplementację Nitrobolon II często podkreślają skuteczność tego preparatu oraz doceniają efekty, które mogą dzięki niemu wypracować. Wiele osób uważa, że stosowanie odżywki Nitrobolon II zwiększa efektywność treningów, a także motywuje do dalszych działań zmierzających w kierunku zbudowania masy mięśniowej i wyrzeźbienia wymarzonej sylwetki. Podczas stosowania Nitrobolon II należy jednak pamiętać, że żaden suplement nie jest w stanie zastąpić racjonalnej diety i regularnej aktywności fizycznej. Tego typu preparaty należy traktować jedynie jako wsparcie. Nie należy przekraczać dawkowania zaleconego przez producenta.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane