Dodano: 2018-07-02

Nutrend Whey Core 100 – sposób na uzupełnienie protein Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Osoby, które chcą rozbudować masę mięśniową i decydują się na trening siłowy, mogą wykazywać większe zapotrzebowanie na proteiny. Warto wtedy wspomóc się odpowiednim suplementem, który zdecydowanie ułatwi pokrycie dziennego zapotrzebowania na ten makroskładnik. Po suplementy białkowe sięga obecnie coraz więcej osób trenujących na siłowni, dlatego firmy, które specjalizują się w produkcji odżywek, dbają o to, by mieć w ofercie jak najlepsze produkty. Wśród produktów godnych uwagi warto wymienić odżywkę Nutrend Whey Core 100, na temat której chcemy powiedzieć nieco więcej.

Nutrend Whey Core 100 – charakterystyka

Suplement Nutrend Whey Core 100 to odżywka doskonałej jakości, która skierowana jest do wszystkich osób, których zapotrzebowanie na proteiny może być wyższe. Produkt oparty jest na 100% białku serwatkowym (WPC oraz WPI). Białko, jak wiadomo, jest elementem niezbędnym w trakcie rozbudowy tkanki mięśniowej. Dla każdego sportowca jest niezwykle istotnym składnikiem, ponieważ jego odpowiednia ilość wpływa na wypracowane efekty. Wysoka zawartość białka sprawia, że produkt wspomaga proces rozbudowy mięśni, a także usprawnia regenerację po zakończeniu intensywnych sesji treningowych.

Składniki Nutrend Whey Core 100

Produkt wprowadzony do sprzedaży przez firmę Nutrend w porcji zawierającej 30 g odżywki dostarcza około 23 g białka, niewielką ilość węglowodanów, tłuszczów, a także błonnik. Dla osoby trenującej najważniejszy będzie jednak bogaty profil aminokwasowy, zestawienie aminokwasów znajdujących się w produkcie jest niezwykle cenne i dzięki niemu do organizmu można dostarczyć najważniejsze składniki wpływające na rozbudowę mięśni. Oprócz tego w składzie produktu znajdują się również związki chroniące białka mięśniowe przed nadmiernym rozpadem – aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz L-glutamina. Znajdziemy w nim także L-argininę, która wpływa na utrzymanie odpowiedniego bilansu azotowego, a to, jak wiadomo, w przypadku treningu siłowego jest niezwykle istotne.

Dawkowanie Nutrend Whey Core 100

Produkt według wskazówek producenta powinien być przyjmowany zarówno w dni treningowe, jak i dni bez treningu. Dziennie należy stosować 1–3 porcje produktu, a liczbę stosowanych porcji należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Poszczególne porcje najlepiej przyjmować między posiłkami. W dni treningowe jedna z porcji może być przyjmowana po treningu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci.

Opinie na temat Nutrend Whey Core 100

Suplement Nutrend Whey Core 100 jest oceniany pozytywnie przez wszystkie osoby, które zdecydowały się na jego stosowanie. Jeśli planujemy kupić omawiany suplement, warto zapoznać się z opiniami klientów na temat tego produktu. Jako główne zalety produktu wymieniane są: duża zawartość białka, skuteczność działanie, atrakcyjna cena, a także szeroka gama wariantów smakowych.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane