Dodano: 2018-07-27

Pikolinian chromu – charakterystyka, składniki, opinie Ocena: 4.2/5 Ilość głosów: 5

Firma Swanson regularnie wprowadza do sprzedaży doskonale przygotowane suplementy diety oparte na naturalnych składnikach, dzięki którym będzie można skutecznie wzmacniać organizm, co jest niezwykle istotne dla osób aktywnych fizycznie. Wśród suplementów oferowanych przez tę firmę znajduje się pikolinian chromu. Czym charakteryzuje się ten suplement?

Pikolinian chromu – charakterystyka

Pikolinian chromu to idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które odchudzają się, mają tendencję do tycia lub dla tych, które chcą uzupełnić poziom chromu w organizmie. Chrom to bardzo cenny składnik, ponieważ odpowiada za regulację cukru we krwi. Zastosowanie tego produktu w trakcie odchudzania to najlepsza decyzja, dzięki której można skutecznie ograniczyć nadmierny apetyt na przykład na słodycze. Chrom jest także cennym składnikiem, ponieważ wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz wpływa na regulację cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Wykorzystanie chromu w formie pikolinianu wpływa na lepszą przyswajalność suplementu z przewodu pokarmowego.

Pikolinian chromu – składniki i dawkowanie

W składzie suplementu znajduje się 200 mcg chromu w formie pikolinianu chromu, co stanowi 500% dziennej referencyjnej wartości spożycia. Według zaleceń producenta każdego dnia wystarczy przyjąć jedną niewielką kapsułkę tego preparatu, by uzyskać zadowalające efekty. Nie należy zmieniać liczby porcji ustalonej przez producenta. Zawsze należy stosować się do jego zaleceń.

Pikolinian chromu – opinie

To preparat, który zyskuje wiele pozytywnych opinii klientów. Oceniany jest rzeczywiście bardzo dobrze. Działa skutecznie, między innymi z tego powodu coraz więcej osób decyduje się sięgnąć po ten produkt. W tym przypadku w atrakcyjnej cenie dostajemy preparat bardzo dobrej jakości. Świetnie się sprawdzi i wielu osobom przypadnie do gustu. Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia w procesie odchudzania, niewątpliwie powinien zwrócić uwagę na ten produkt.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

No jakaś nowość, ale ja wolę kupować dalej moje iqmango bo wytestowane i sprawdzone. Waga po nim spada tłuszcz też. Wystarczy ćwiczyć i stosować go i dietę :)

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi