Dodano: 2018-07-26

Przedtreningówka C4 – odpowiednia dawka energii podczas treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Wiele osób zauważa, że do efektywnego przeprowadzenia sesji treningowej potrzebne są motywacja i odpowiednia dawka energii. Na rynku suplementów diety dostępnych jest wiele produktów, które mają stanowić wsparcie dla osób aktywnych fizycznie. To właśnie dzięki nim rezultaty przeprowadzonego treningu mogą okazać się znacznie lepsze. Wśród tych różnych propozycji dostępnych w sprzedaży znajduje się przedtreningówka C4, którą chcemy bliżej przedstawić. To propozycja, która charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i dostarcza wielu cennych składników, dzięki którym realizowanie nawet najcięższego treningu okaże się rzeczywiście łatwiejsze.

Przedtreningówka C4 – opis produktu, skład

Przedtreningówka C4 to produkt, którego formuła została oparta na składnikach aktywnych o skutecznym działaniu, które maja zagwarantować szybkie efekty. Znajdziemy w nim dawkę beta-alaniny, która wraz z histydyną wchodzi w skład karnozyny, która występuje głównie w naszych mięśniach. Beta-alanina wpływa na opóźnienie zmęczenia, dzięki czemu możemy ćwiczyć dłużej i bardziej intensywnie.

Dzięki obecności argininy stosowanie produktu wpływa na zwiększenie syntezy tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, a dzięki temu transport tlenu i składników odżywczych niezbędnych do rozbudowy mięśni przebiega sprawniej. Kofeina obecna w suplemencie C4 zapewnia odpowiednią dawkę energii i motywacji. Należy powiedzieć, że odpowiednie zestawienie składników to wielka siła tego produktu.

Przedtreningówka C4 – opinie

Suplement C4 cieszy się dużą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie. Osoby, które miały okazję stosować ten produkt, oceniają go pozytywnie. Zwracają szczególną uwagę na jego dobrze skomponowany skład, skuteczne działanie, a także atrakcyjną cenę. Dzięki stosowaniu tego suplementu przeprowadzone ćwiczenia mogą trwać dłużej i być bardziej intensywne.

Przedtreningówka C4 – dawkowanie

Produkt ma spełniać konkretne zadanie, mianowicie ma bezpośrednio wzmacniać organizm przed treningiem. Właśnie dlatego powinno się go stosować wyłącznie w dni treningowe. W dni, w które planujemy aktywność fizyczną, należy przyjąć 1 porcję suplementu około 30 minut przed rozpoczęciem treningu. Nie powinny go stosować kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania zaleconego przez producenta.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane