Dodano: 2018-06-01

Pure Whey Isolate 95 – odżywka białkowa dla aktywnych Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Pure Whey Isolate 95 to odżywka dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie nastawionych na szybką budowę masy mięśniowej. Jest to pełnowartościowy suplement w formie izolatu białka serwatkowego. Dzięki sproszkowanej postaci odżywkę można wykorzystać do samodzielnego przygotowania smacznego i zdrowego koktajlu lub dodać do słodkich deserów, porannej owsianki czy omletu. Preparat zapewnia optymalną dawkę pożądanych protein, niezbędną do regeneracji mięśni po treningach oraz budowania beztłuszczowej masy mięśniowej.

Pure Whey Isolate 95 – właściwości

Pure Whey Isolate 95 to pełnowartościowa odżywka białkowa, w której głównym komponentem są białka serwatkowe. Działanie preparatu dodatkowo zwiększają witaminy. Odpowiednia kompozycja najwyższej jakości składników nie tylko zapewnia optymalną dawkę protein, ale także odznacza się bardzo szybkim wchłanianiem, czego efektem mogą być znacznie lepsza kondycja mięśni, zwiększone możliwości wysiłkowe oraz siła.

Ważnym czynnikiem w zakresie produkcji odżywki jest dokładna filtracja białek, dzięki czemu posiadają one prawidłową strukturę i szybko się wchłaniają. Izolat białka polecany jest przede wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą osiągać lepsze wyniki w sporcie lub zwiększyć masę mięśniową.

Odżywka Pure Whey Isolate 95 to produkt pozbawiony laktozy, dzięki czemu mogą go stosować także osoby, których organizm jej nie toleruje. Ważną funkcję spełniają także witaminy, dzięki którym optymalizują się procesy metaboliczne podczas zwiększonego wysiłku fizycznego oraz wynikającej z tego konieczności większego spożywania białek.

Izolaty białek serwatkowych – zalety

Głównym składnikiem suplementu Pure Whey Isolate 95 są białka pochodzące z izolatu serwatkowego, których największą zaletą jest najwyższa wartość odżywcza spośród wszystkich grup białkowych. Wysoka wartość odżywcza sprawia, że izolat białka serwatkowego uznawany jest za najbardziej wartościową formę białka dla sportowców wyczynowych oraz osób aktywnych fizycznie. Godna podkreślenia jest także wysoka przyswajalność białka oraz jego doskonała rozpuszczalność.

Pure Whey Isolate 95 – dawkowanie

Pure Whey Isolate 95 to suplement białkowy, adresowany dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Preparat jest dostępny w postaci proszku, który można stosować jako dodatek do owsianki, deserów lub wymieszać z odtłuszczonym mlekiem lub wodą i stworzyć smaczny koktajl.

Wskazane jest stosowanie suplementacji trzy razy dziennie zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. W dni z zaplanowaną aktywnością suplement zaleca się stosować przed treningiem i po jego zakończeniu. W dni bez treningu suplement należy przyjmować między posiłkami.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane