Sklep
Dodano: 2018-07-17

Show Time 2.0 – popraw swoją efektywność podczas treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta to czynniki, które mają największy wpływ na proces kształtowania sylwetki. Doskonałym uzupełnieniem tych dwóch elementów są odpowiednio dobrane suplementy diety, które wspierają osoby aktywne fizycznie w osiągnięciu celu. Jednym z takich produktów jest preparat Show Time 2.0, który odznacza się skutecznością i bezpieczeństwem stosowania.

Show Time 2.0 – co to takiego?

Show Time 2.0 to odżywka przedtreningowa charakteryzująca się bogatym i precyzyjnie dobranym składem. Jest polecana przede wszystkim osobom, które sprawdzają się w sportach siłowych oraz siłowo-wytrzymałościowych. Odżywka charakteryzuje się skutecznym działaniem – przede wszystkim wpływa na poprawę siły oraz wytrzymałość, co w efekcie sprawia, że w trakcie sesji treningowej jesteśmy w stanie ćwiczyć dłużej i bardziej intensywnie. Dzięki poprawie skupienia efektywność wykonywanych ćwiczeń może być zdecydowanie większa.

Show Time 2.0 – składniki

Podczas produkcji suplementu wykorzystano najlepszej jakości składniki. Producent zadbał o to, aby żaden z elementów formuły preparatu nie pojawił się tam przypadkowo. Show Time 2.0 zawiera między innymi beta-alaninę, alfa-ketoglutaran argininy, monohydrat kreatyny, L-taurynę, kofeinę, L-tyrozynę, magnez oraz witaminy z grupy B.

Beta-alanina wraz z histydyną wchodzi w skład występującego głównie w naszych mięśniach związku nazywanego karnozyną. Związek ten opóźnia zmęczenie mięśni podczas wykonywania intensywnego treningu. Przekłada się to na jakość i efektywność treningu – może on być dłuższy i bardziej intensywny. Dla osób, które podejmują się intensywnych treningów, istotne jest również tempo regeneracji powysiłkowej, które zachodzi sprawniej. Alfa-ketoglutaran argininy to substancja, która intensyfikuje w organizmie syntezę tlenku azotu. Dzięki NO naczynia krwionośne się rozszerzają, dzięki czemu transport tlenu i składników odżywczych do mięśni przebiega sprawniej. Z kolei kofeina i tauryna obecne w składzie suplementu zapewniają ćwiczącemu odpowiednią dawkę odczuwanej energii, niezbędnej do przeprowadzenia nawet najcięższych treningów.

Show Time 2.0 – sklep

Show Time 2.0 jest obecnie jednym z bardziej popularnych preparatów przedtreningowych. Odżywka jest łatwo dostępna, oferują ją większość sklepów, które w swojej ofercie posiadają suplementy diety przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Jeżeli zależy nam na oszczędności czasu, możemy zdecydować się na zakup odżywki Show Time 2.0 w sklepie internetowym. Sklepy internetowe cieszą się dużą popularnością, a zakupy w nich to prawdziwa przyjemność.

Show Time 2.0 – bezpieczeństwo

Producent zapewnia, że stosowanie preparatu Show Time 2.0 jest bezpieczne. Jeśli odżywka jest stosowana zgodnie z zaleceniami producenta, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Należy jednak pamiętać, że nie jest to środek, który może być stosowany przez wszystkich. Z zażywania Show Time 2.0 powinny zrezygnować przede wszystkim dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Odżywka nie jest wskazana również dla osób przewlekle chorych oraz mających problemy z sercem.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane