Dodano: 2018-09-03

Test Freak – booster testosteronu dla osób aktywnych fizycznie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Test Freak to skuteczny booster testosteronu zawierający unikalną formułę laboratoryjnie dobranych składników, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie, dzięki czemu zapewniają optymalne efekty. Preparat przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Test Freak – właściwości, zalety

Test Freak to jeden z najpopularniejszych boosterów testosteronu na rynku, który zapewnia pożądane efekty w stosunkowo krótkim czasie. Test Freak przynosi wiele korzyści, potwierdzają to przede wszystkim opinie osób, które zdecydowały się na suplementację tym preparatem i odczuły jego skuteczne działanie. Test Freak zawiera w swojej formule więcej składników niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Preparat w naturalny sposób stymuluje produkcję testosteronu w organizmie. Wpływa także na kondycję seksualną i wzrost libido. Niezwykle istotne dla osób trenujących jest to, że Test Freak przyczynia się również do sprawniejszej rozbudowy mięśni oraz zwiększenia siły odczuwanej podczas treningu.

Test Freak – skład

W skład preparatu Test Freak wchodzą starannie wyselekcjonowane komponenty, których właściwości zostały potwierdzone licznymi badaniami. Odpowiedni dobór dawek poszczególnych związków przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo stosowania suplementu. Znajdziemy w nim między innymi opatentowany wyciąg z kozieradki pospolitej (TESTOFEN®), który wpływa na wzrost produkcji testosteronu. Ważnym komponentem jest także buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris). Całość została uzupełniona o witaminy i minerały, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Test Freak – zalecane dawkowanie

Zalecana dzienna dawka suplementu to 4 kapsułki, które należy zażyć przed snem i popić odpowiednią ilością wody. Suplement należy zażywać przynajmniej 30 minut po ostatnim posiłku. Suplementacja powinna trwać 8 tygodni, po tym czasie konieczne jest wprowadzenie około dwutygodniowej przerwy. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta. Tylko prawidłowe dawkowanie gwarantuje skuteczne działanie produktu i wymierne efekty.

Test Freak – sklep

Test Freak jest łatwo dostępnym suplementem, który można kupić zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży odżywek dla sportowców, jak i w sklepach internetowych. Cena za opakowanie zawierające 120 kapsułek wynosi około 140 zł.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane