Dodano: 2018-05-25

Thermo Speed – efekty, skład, działanie, dawkowanie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej to wyzwanie, któremu nie każdy podoła. Aby pozbycie się niechcianego tłuszczyku było prostsze, warto sięgnąć po odpowiednie suplementy diety, które określane są mianem spalaczy tłuszczu. Doskonałym wyborem okazuje się Thermo Speed – jeden z lepszych suplementów diety zaliczanych do tej właśnie grupy. Przyjrzyjmy mu się nieco bliżej.

Dlaczego spalacze tłuszczu są takim dobrym wyborem?

Spalacze tłuszczu to preparaty wspierające procesy odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej. Głównie mowa tu o intensyfikacji procesu termogenezy i wzmożeniu tempa przemiany materii. Mówiąc krótko, stosowanie spalaczy tłuszczu ma na celu wspomóc i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Właśnie takie działanie wykazuje Thermo Speed, który jest suplementem skutecznym i zapewniającym efektywne wsparcie podczas odchudzania. Thermo Speed to suplement, który wspomaga walkę ze zbędną tkanką tłuszczową. Niewątpliwym atutem tego produktu jest skład oparty na naturalnych i bezpiecznych składnikach.

Thermo Speed – skład

Thermo Speed to suplement diety o unikatowej formule. Każdy składnik dobrany został z ogromną starannością, co pozwoliło uzyskać produkt nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny. W preparacie znajdują się naturalne substancje i ekstrakty roślinne, które wykazują działanie termogeniczne i lipolityczne. Jednocześnie podkreślić należy, że poszczególne składniki wzajemnie wzmacniają swoje działanie, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów.

W składzie Thermo Speed znajdują się m.in.:

  • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zawierający synefrynę
  • EGCG z zielonej herbaty,
  • kofeinę,
  • ekstrakt guarany,
  • ekstrakt pieprzu czarnego zawierający piperynę.
  • tyrozyna.

Synefryna to substancja, która występuje w gorzkiej pomarańczy. Wykazuje lekko pobudzające i dodające energii działanie, a ponadto wspiera procesy termogenezy i lipolizy. EGCG jest substancją występującą głównie w liściach zielonej herbaty. Wykazuje m.in. silne działanie antyoksydacyjne, a także wspiera działanie procesów odpowiedzialnych za spalanie tkanki tłuszczowej. Kofeina dodaje energii i pobudza, a dzięki zastosowaniu jej dwóch form charakteryzuje się stopniowym uwalnianiem i dłuższym działaniem. Piperyna to substancja znajdująca się w ekstrakcie z czarnego pieprzu – jednej z bardziej znanych przypraw stosowanych na całym świecie. Piperyna odpowiada za nasilenie potliwości, a także poprawia przyswajalność składników odżywczych z pożywienia.

Thermo Speed – działanie

Składniki suplementu zostały dobrane w taki sposób, aby wzajemnie wzmacniały swoje działanie. Systematyczne stosowanie Thermo Speed pozwala w znaczny sposób ułatwić redukcję nadmiernej ilości nagromadzonego tłuszczu, a także efektywniej kształtować sylwetkę. Unikalna kompozycja składników sprawia, że eliminacja tkanki tłuszczowej może zachodzić szybciej. Metabolizm zostaje wyraźnie przyspieszony, a apetyt zmniejszony. Na uzyskanie efektów naprawdę nie trzeba długo czekać.

Dawkowanie Thermo Speed

Preparat przeznaczony jest do stosowania zarówno w dni treningowe, jak i bez treningu. Sugerowana porcja suplementu to dwie kapsułki. Porcję preparatu należy przyjąć dwa razy dziennie. W dzień treningowy pierwszą porcję przyjmujemy rano na czczo, kolejną ok. 20 minut przed planowaną aktywnością. W dni bez treningu stosujemy dwie kapsułki rano przed śniadaniem, drugą porcję aplikujemy między kolejnymi posiłkami. Przestrzeganie dawkowania pozwala osiągnąć oczekiwane efekty. Jednocześnie należy pamiętać, że zwiększanie dawek preparatu nie przyspieszy pojawienia się oczekiwanych rezultatów.

Czy osoby, które nie są aktywne fizycznie, mogą zażywać Thermo Speed?

Thermo Speed przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, którym zależy na uzyskaniu wsparcia w zmaganiach sylwetkowych ukierunkowanych na redukcje nadmiernej tkanki tłuszczowej. Nie należy jednak traktować suplementu jako zamiennik zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety i treningu. Aby osiągnąć oczekiwane efekty, należy przede wszystkim stawiać na zdrowe odżywianie i systematyczną aktywność fizyczną. Thermo Speed to doskonały sposób, aby wspomóc organizm w osiągnięciu smukłej sylwetki.

Thermo Speed – gdzie kupić?

Wszyscy zainteresowani Thermo Speed nie muszą się martwić się jego dostępnością. Preparat bez problemu znajdziemy w sklepach internetowych oferujących różnego rodzaju suplementy diety. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sklepu internetowego. Zakupiony produkt zostanie dostarczony przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres. W związku z tym, aby zaopatrzyć się w preparat Thermo Speed, nie trzeba nawet wychodzić z domu. To ogromna oszczędność czasu.

Thermo Speed – opinie

Preparat Thermo Speed cieszy się wśród stosujących doskonałą opinią. Suplementacja tym termogenikiem pozwala przyspieszyć procesy odpowiedzialne za spalanie tłuszczu, co jest głównym celem osób zmagających się z nadprogramowymi kilogramami oraz tych, którzy chcą odsłonić wypracowane dotąd mięśnie. Niewątpliwym plusem tego produktu, który podkreślany jest przez większość stosujących go osób, jest bezpieczeństwo. Thermo Speed wspiera dążenia do szczupłej sylwetki w sposób skuteczny i bezpieczny.

Thermo Speed – przeciwwskazania

Przede wszystkim trzeba bardzo wyraźnie zaznaczyć, że jest to preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się jego stosowania młodzieży. Wszystko za sprawą zawartych w preparacie substancji o naprawdę silnym działaniu. Z zażywania suplementy powinny zrezygnować osoby zmagające się z chorobami serca, nadciśnieniem tętniczym, chorobami tarczycy, depresją. Przeciwwskazaniem do stosowania Thermo Speed jest również ciąża i okres karmienia piersią.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

Słyszałem, że te wszystkie spalacze mające w nazwie Thermo, są niebezpieczne dla organizmu. Dlatego wolałem sięgnąć po preparat, który ma całkowicie naturalny skład. Z tego względu codziennie stosowałem iqgreen, który w połączeniu z dietą i regularnym treningiem, pomógł mi pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi