Sklep
Dodano: 2018-03-23

Thermo Speed Extreme – co powinieneś wiedzieć o tym produkcie? Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Suplementy diety w naszym kraju sprzedają się z roku na rok coraz lepiej. Wśród tych produktów bardzo licznie pojawiają się między innymi takie suplementy, dzięki którym łatwiej ma przebiegać proces odchudzania. Nie powinno być zdziwienia, że takie produkty obecnie dość często się pojawiają. W końcu duża część osób pojawiających się na siłowni to tacy ludzie, którzy myślą o walce z dodatkowymi kilogramami. Dlatego tego typu produkty mogą sprzedawać się coraz lepiej. Wśród producentów istotną pozycję zajmuje między innymi firma Olimp, która wprowadza do sprzedaży wiele odżywek sprzyjających redukcji zbędnych kilogramów. Można również oczekiwać, że te produkty będą skutecznie pobudzać termogenezę. W bogatej ofercie warto zwrócić uwagę na Thermo Speed Extreme. To preparat na temat którego będziemy chcieli powiedzieć nieco więcej w tym wpisie.

Thermo Speed extreme – charakterystyka odżywki

Przygotowana przez firmę Olimp odżywka ma jedną wielką zaletą, a mianowicie jest to produkt, w którym mamy profesjonalnie zestawione składniki. Te najbardziej aktywne jak piperyna, syneferyna czy tyrozyna również pojawiają się w tym produkcie. Thermo Speed Extreme ma stanowić wsparcie dla osób, które próbują uporać się z nadprogramowymi kilogramami. Można powiedzieć, że wpłynie na poprawę całego procesu odchudzania. Można oczekiwać, że łatwiej będzie ukształtować ciało i dostosować je do kanonu idealnych kształtów. Dlatego jeśli twoim celem jest redukcja zbędnych kilogramów, warto się tym produktem zainteresować.

Thermo Speed Extreme – dlaczego warto?

Jeśli chodzi o realizację treningu, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nasz organizm będzie mógł intensyfikować proces termogenezy, a co za tym idzie – zwiększą się możliwości sprawnego redukowania tkanki tłuszczowej. Dalej jest to także istotne, ponieważ może wpływać na lepsze wyniki realizowanego treningu. Produkt będzie odpowiedni także dla tych, którzy interesują się sportami sylwetkowymi i chcą mieć rzeczywiście idealną formę na lato.

Thermo Speed Extreme – skład

Przyjmując produkt przygotowany przez firmę Olimp, na pewno trzeba zwrócić uwagę na jego skład. Najważniejsze będą dla nas te składniki, które mają znaczenie dla procesu spalania tłuszczu. Dokładnie wyglądać będzie to w następujący sposób: L-tyrozyna, ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze), ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), kofeina bezwodna, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

Naszej analizie podlegać będą te składniki, które w tym suplemencie mają działanie aktywne i przede wszystkim powinny działać na nasz organizm. W ekstrakcie z zielonej herbaty szczególnie ważne jest znajdujący się tam galusan epigallokatechiny, który ma działanie przeciwutleniające. Synefryna (składnik znajdujący się w gorzkiej pomarańczy) ma działanie podobne do adrenaliny i charakteryzuje się silnym wpływem na nasz układ nerwowy. Będzie w ten sposób skutecznie intensyfikować osiągnięcia.

Kofeina, obecna w tym produkcie w postaci bezwodnej oraz jako część ekstraktu z guarany, znacząco wpływa na pobudzenie organizmu. Dodatkowo będzie się ona przekładać na większą aktywność termogeniczną w organizmie. Osiąga się lepsze pobudzenie a co za tym idzie – lepsza będzie także efektywność naszego treningu. Zwracając uwagę na ekstrakt czarnego pieprzu (piperyna), jest to bardzo cenny składnik, ponieważ będzie on wpływał bezpośrednio na wchłanianie składników, które są obecne w suplemencie. Dzięki niemu można również oczekiwać, że receptory adrenergiczne zostaną pobudzone, co w dłuższej perspektywie może poprawić metabolizm.

W jaki sposób dawkować Thermo Speed Extreme?

Thermo Speed Extreme od firmy Olimp powinno się stosować zarówno w dni treningowe, jak i w dni, gdy nie podejmujemy aktywności. Według zaleceń producenta należy przyjmować go dwa razy dziennie po jednej kapsułce. W dni, gdy nie mamy treningu, może to być przed śniadaniem i do 6 godzin później. Jeśli jest to dzień z treningiem warto jedną dawkę przyjąć przed śniadaniem, a drugą najpóźniej 20 minut przed wykonaniem treningu. Taka dawka jest określona przez producenta i nie można jej przekraczać bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Musimy pamiętać, ze to produkt, który będzie gwarantował silne pobudzenie, a co za tym idzie – nie powinno się go przyjmować wieczorami. Dodatkowo produktu nie powinny również przyjmować osoby, które mają problemy chorobami serca i ciśnieniem. Warto także podkreślić, że produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dostępność Thermo Speed Extreme

Firma Olimp ma obecnie bardzo dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży i oferuje wiele interesujących produktów swoim klientom. Użytkownicy doceniają między innymi to, w jaki sposób może dochodzić do pobudzenia organizmu i usprawnienia procesów odchudzania. Termogeniczne działanie jest odczuwalne, co podkreślają osoby, które stosowały ten produkt. Można go kupić w sklepach z odżywkami oraz sklepach internetowych, które posiadają bogatą ofertę produktów przygotowywanych przez tę właśnie markę.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

Nadeszła wiosna i wysyp nowych suplementów. Jednak wolę pozostać przy swoim sprawdzonym sposobie, który działa w trakcie rozbudowy masy mięśniowej. Z tego względu regularnie trenuję, trzymam się wysokobiałkowej diety i stosuję LargoMass, który zawiera argininę i karnitynę. Progres jest szybki i nie ma mowy o jakiejkolwiek stagnacji.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi