Dodano: 2018-07-12

Vegan Blend – suplement białkowy oparty na składnikach roślinnych Ocena: 5/5 Ilość głosów: 2

Osoby aktywne fizycznie, które regularnie ćwiczą na siłowni, często mogą wykazywać zwiększone zapotrzebowanie na białko. Ten makroskładnik jest niezbędnym elementem budulcowym w organizmie. Jednak osoby, które stosują dietę wegetariańską lub wegańską, często mają problem z całkowitym pokryciem zapotrzebowania na proteiny. Doskonałym sposobem na częściowe uzupełnienie tego składnika jest stosowanie odżywek białkowych opartych wyłącznie na białkach roślinnych. Ciekawą propozycją dla wegan jest produkt firmy MyProtein o nazwie Vegan Blend.

Vegan Blend – opis produktu

Vegan Blend to świetna propozycja dla osób, które dążą do rozbudowy sylwetki. Każda porcja suplementu dostarcza 22 g białka, dzięki czemu mięśnie zyskują niezbędny budulec, a regeneracja po przeprowadzonym treningu może przebiegać sprawniej. Wykorzystanie składników roślinnych gwarantuje, że stosowanie tej odżywki jest bezpieczne i mogą po nią sięgać nawet osoby, które ze swojej diety wykluczyły mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego.

Vegan Blend – składniki

W przypadku tego typu preparatów najważniejszym składnikiem jest białko. Podczas produkcji Vegan Blend wykorzystano wysokiej jakości składniki – izolat białka grochu, koncentrat białka brązowego ryżu, białko konopne, dzięki czemu produkt odznacza się bogatym aminogramem. Zestaw aminokwasów w tym produkcie jest rzeczywiście bogaty, zawiera również aminokwasy BCAA, które skutecznie chronią przed częściowym rozpadem białek mięśniowych. Enzymy trawienne są kolejnym składnikiem suplementu, który poprawia wchłanianie odżywki z przewodu pokarmowego. Dodatek witamin i minerałów, a także błonnika sprawia, że odżywka wpływa również na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jak podkreśla producent, surowce użyte do produkcji Vegan Blend nie były poddane modyfikacji genetycznej.

Vegan Blend – zalecane dawkowanie

Według zaleceń producenta należy przyjmować 2–3 porcji suplementu w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Pojedynczą porcję należy rozpuścić w wodzie i wypić zaraz po przygotowaniu. Preparat najlepiej przyjmować w porze okołotreningowej, np. po zakończeniu aktywności fizycznej. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta. Suplementację zawsze należy łączyć z odpowiednim planem dietetycznym i aktywnością fizyczną.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane