Dodano: 2017-12-21

Whey Protein Complex 100% – popularna odżywka białkowa Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Whey Protein Complex 100% to jeden z najpopularniejszych suplementów diety na naszym rynku, który polecają zawodowi sportowcy i osoby prowadzące aktywny tryb życia. Niewątpliwą zaletą preparatu jest stosunek ceny do jakości i efektów działania preparatu.

Co zawiera Whey Protein Complex 100%?

Suplement diety Whey Protein Complex 100% zawiera białko serwatkowe WPC (koncentrat białka serwatkowego) oraz białko serwatkowe WPI-CFM (izolat białka serwatkowego). Są to białka pochodzenia zwierzęcego, które dzięki zaawansowanym procesom technologicznym posiadają najwyższą czystość składników i jakość reprezentowaną przez ich aminogram.

Jak działa Whey Protein Complex 100%?

Ze względu na skład Whey Protein Complex 100% dostarcza naszemu ciału budulca tkanki mięśniowej, odpowiada również za regenerację struktury mięśni. Preparat stosowany jest często przez kulturystów oraz osoby uprawiające dyscypliny sportu wymagające dużego obciążenia siłowego. Polecany jest osobom, które chcą zwiększyć masę mięśniową organizmu, czego niezbędnym warunkiem oprócz spożywania suplementu są regularne treningi. Suplement powinien być zażywany również podczas dni nietreningowych – nasze mięśnie budują się i regenerują cały czas.

Jakie są opinie o Whey Protein Complex 100%?

Na wielu portalach poświęconych kulturystyce czy fitnessowi znaleźć można bardzo pozytywne opinie o Whey Protein Complex 100%. Przeważają zdania o szybkim i trwałym działaniu suplementu oraz o rozsądnej cenie w stosunku do jakości. Powtarzają się zdania o widocznych efektach już po kilku miesiącach stosowania. Podkreślana jest również bogata gama smaków – aż 7 rodzajów do wyboru, co również wyróżnia preparat wśród konkurencji.

Jak dawkować Whey Protein Complex 100%?

W przypadku spożywania suplementów zawsze należy kierować się zaleceniami producenta. W przypadku Whey Protein Complex 100% są to 3 dawki dziennie po około 35 g zmieszane ze 150–200 ml wody lub mleka. Jedną dawkę należy przyjmować rano po przebudzeniu, drugą pomiędzy posiłkami, a trzecią wieczorem przed snem. Aby preparat działał prawidłowo, niezbędne są odpowiednio zbilansowana dieta oraz profesjonalnie przygotowany plan treningowy. Tylko w takiej konfiguracji uzyskamy spodziewane efekty działania suplementu.

Ile kosztuje Whey Protein Complex 100%?

Opakowanie 700 g Whey Protein Complex 100% to wydatek około 60 złotych. Oczywiście jeśli kupujemy większe opakowania, cena za 100 g będzie odpowiednio niższa. Najlepsze ceny proponują internetowe sklepy z odżywkami dla sportowców i tam można również zapoznać się z opiniami i poradami innych użytkowników preparatu.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane