Dodano: 2018-04-03

Whey Protein Complex 100% – wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym suplemencie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

Wiele osób walczących o wymarzoną sylwetkę w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że mięśnie nigdy nie powstaną, jeśli nie dostaną solidnego materiału budulcowego. Jest nim białko. To, które dostarczamy z dietą, w przypadku osób aktywnych fizycznie może nie wystarczać. Na szczęście dzisiaj nie jest to problem. W sprzedaży dostępne są rozmaite suplementy diety, wśród których znajdują się także produkty białkowe wspomagające budowę mięśni. Wśród odżywek, których stosowanie warto rozważyć, znajduje się Whey Protein Complex 100% – odżywka ciesząca się obecnie naprawdę ogromną popularnością. Zobaczmy, dlaczego jest to suplement, który warto stosować.

Whey Protein Complex 100% – co to jest?

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się preparat białkowy, w którym producent połączył aż dwie formy białka serwatkowego. I tak na Whey Protein Complex 100% składają się izolat białka serwatkowego oraz ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego. To właśnie w takiej unikatowej formule kryje się skuteczność i wyjątkowość preparatu, który wyraźnie odróżnia się od innych tego rodzaju produktów, jakie można znaleźć w sprzedaży. Whey Protein Complex 100% to odżywka, która odznacza się wysoką wartością odżywczą. W suplemencie znajdują się aminokwasy BCAA, których proporcje dobrano optymalnie. W efekcie suplement jest naprawdę bardzo skuteczny, co sprawia, że osoby aktywne fizycznie, którym zależy na zbudowaniu masy mięśniowej, sięgają po niego naprawdę bardzo chętnie.

Działanie Whey Protein Complex 100%

Odżywka jest świetnym źródłem białka, bez którego nie da się zbudować tkanki mięśniowej. Zażywanie tego preparatu sprawia, że zostaje nasilony proces syntezy nowych włókien mięśniowych. Jednocześnie wpływa na zahamowanie procesów rozkładu tkanki mięśniowej, które zachodzą w naszym organizmie. Suplement może być stosowany nie tylko w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, ale również wówczas, gdy organizm przechodzi rekonwalescencję. W okresie tym zapotrzebowanie na białko również jest zdecydowanie większe. Warto podkreślić, że efekty stosowania Whey Protein Complex 100% pojawiają się już po krótkim czasie.

Dla kogo przeznaczony jest suplement Whey Protein Complex 100%?

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego uniwersalność. Jest on niezastąpiony podczas regularnego wysiłku fizycznego, kiedy to zapotrzebowanie na białko jest zwiększone. Izolat białka serwatkowego, który znajduje się w suplemencie uzyskano na drodze procesu mikrofiltracji w przepływie krzyżowym. To właśnie dzięki temu wyróżnia go naprawdę wysoka przyswajalność. Koncentrat białek serwatkowych wyróżnia się za to nieco dłuższym czasem wchłaniania. W efekcie nasz organizm przez naprawdę długi czas otrzymuje solidną porcję białka, czyli niezbędnego do budowy mięśni składnika. 

Whey Protein Complex 100% – skład

Blisko w 95% w odżywce Whey Protein Complex 100% znajdują się preparaty białkowe. Skład został uzupełniony przez substancje dodatkowe, do których zalicza się między innymi: aromaty, olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (MCT), fruktozę, substancje słodzące, barwniki. Podkreślić należy, że producent bardzo rozważnie podszedł do opracowywania składu suplementu. W efekcie żaden z wymienionych składników nie znalazł się w nim przypadkowo. 

Dawkowanie Whey Protein Complex 100%

Według zaleceń producenta jedna porcja odżywki Whey Protein Complex 100% wynosi 35 g. Suplement ma postać proszku, z którego przyrządza się pyszny koktajl. Odmierzoną ilość odżywki należy rozpuścić w 150 ml wody. Istotne jest, aby przyrządzony koktajl został spożyty natychmiast po przygotowaniu. Jednocześnie podkreślić należy, że stosowanie odżywki Whey Protein Complex 100% nie zwalnia nas z przestrzegania zasad racjonalnej diety i podejmowania regularnej aktywności ruchowej. W ciągu dnia można spożyć maksymalnie trzy porcje suplementu. Zgodnie z zaleceniami producenta najrozsądniej jest robić to zaraz po przebudzeniu (jeszcze przed śniadaniem), po głównym posiłku lub po zakończeniu treningu w dni treningowe, a także przed snem. Stosowanie się do zaleceń producenta odnośnie do zażywania suplementu gwarantuje osiągnięcie obiecywanego efektu.

Whey Protein Complex 100% – warianty smakowe

Niewątpliwym plusem suplementu jest to, że dostępny jest on w kilku różnych wariantach smakowych. Dzięki temu osoby zainteresowane jego stosowaniem nie mają problemu z dobraniem wersji smakowej produktu dostosowanej do własnych upodobań. Można wybrać smaki takie jak np. czekolada, kokos, truskawka czy słony karmel.

Whey Protein Complex 100% – sklep

Odżywka Whey Protein Complex 100 szybko zdobyła uznanie osób walczących o wymarzoną masę mięśniową. W efekcie dostępna jest w wielu sklepach prowadzących sprzedaż suplementów diety dla sportowców, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Kiedy robimy zakupy w w sieci, po złożeniu zamówienia wystarczy oczekiwać na przesyłkę. Można wybrać formę zakupu najwygodniejszą dla siebie.

Whey Protein Complex 100 – co mówią konsumenci?

Odżywka Whey Protein Complex 100 bardzo szybko zyskała uznanie wśród osób walczących o swoją sylwetkę. Nie trzeba więc dziwić się, że osoby stosujące odżywkę chętnie dzielą się swoimi opiniami na jej temat. Podkreślają, że suplement jest naprawdę bardzo skuteczny i stanowi solidne wsparcie podczas wypracowywania wymarzonych efektów. Jednocześnie odżywka Whey Protein Complex 100% jest naprawdę bezpieczna – nie należy obawiać się, że jej stosowanie odbije się negatywnie na zdrowiu, jeśli stosujemy ją zgodnie z zaleceniami producenta. Kolejnym plusem, który bardzo często podkreślany jest w opiniach, jest przystępna cena suplementu. Jeśli zdecydujemy się na jego stosowanie, nie należy obawiać się, że będzie się to wiązać z koniecznością wydania znacznej sumy pieniędzy.

Whey Protein Complex 100% to wysokiej jakości odżywka, która pomoże w dążeniu do osiągnięcia wyznaczanych sobie celów. Odżywka jest skuteczna, bezpieczna i naprawdę nie kosztuje wiele. To produkt po prostu idealny dla wszystkich, którym nie jest obojętny własny wygląd, samopoczucie i zdrowie. Jeśli więc ćwiczysz i potrzebujesz wsparcia, nie czekaj. Już dzisiaj kup Whey Protein Complex 100%.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane