Dodano: 2018-07-23

White Flood – zaawansowany suplement przedtreningowy Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1

White Flood to zaawansowany preparat przedtreningowy, którego główną funkcją jest wsparcie osób walczących o wymarzoną sylwetkę. Preparat istotnie wpływa na efektywność przeprowadzonej aktywności fizycznej. Suplementacja tym preparatem pomaga w osiągnięciu zamierzonego celu. Dzięki znakomicie skomponowanemu składowi produkt działa skutecznie i cieszy się dużą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie.

Składniki preparatu White Flood

W składzie preparatu White Flood znajduje się wiele składników, które odpowiadają za jego świetnie działanie. Znajdziemy w nim między innymi L-karnitynę, beta-alaninę, kofeinę i L-cytrulinę. Kofeina cechuje się działaniem pobudzającym, wpływa na zwiększenie koncentracji, sprawia, że treningi mogą być dłuższe i intensywniejsze. L-cytrulina pobudza syntezę tlenku azotu, w wyniku czego dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a do mięśni może trafić więcej tlenu i składników budulcowych niezbędnych do rozbudowy sylwetki. Wszystkie te składniki są dobrane w odpowiedni sposób tak, by cały preparat jak najlepiej wpływał na organizm, a przy tym był bezpieczny dla zdrowia. W formule preparatu znajdują się również składniki mineralne i witaminy, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Co daje White Flood – zalety

Preparat White Flood ma sporo zalet, dzięki którym warto sięgnąć po ten produkt i cieszyć się lepszymi wynikami ćwiczeń. Jego największą zaletą jest szybkie i skuteczne działania. Preparat wpływa na zwiększenie siły i wytrzymałości. Regeneracja mięśni po zakończeniu treningu również przebiega sprawniej dzięki temu preparatowi. Co więcej, suplement wpływa na pracę centralnego układu nerwowego.

Dawkowanie White Flood

Stosowanie White Flood nie jest trudne. W dni treningowe około 30 minut przed rozpoczęciem planowanego treningu należy przyjąć 1–2 porcje preparatu. Warto spróbować środka, który według opinii użytkowników przynosi dobre efekty. Jest to środek skuteczny, a także bezpieczny. Należy jednak pamiętać o tym, aby stosować się do wszystkich zaleceń producenta, aby rezultaty suplementacji były zadowalające.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane