no to ladnie
a jakis mit mowi, ze lody... to nawet pomagaja w odchudzaniu.. ale ja tam nie wiem czy to prawda.. w kazdym badz razie jak nie pomoga - to za bardzo nie przeszkodza - jesli rozsadna ilosc

a u mnie to np. tez bardzo dobrze biegalam dzisiaj rano (a ciezko bylo wstac.. )