Hm.. Grzibcio te tabletki mogę rozumiem kupić w aptece tak?
A w jakiej cenie mniej więcej?
Hm.. Grzibcio te tabletki mogę rozumiem kupić w aptece tak?
A w jakiej cenie mniej więcej?
Powinny być w dobrej aptece, czasami w sklepie zielarskim - mieszanki z wyciągiem ze skrzypu polnego na mocne włosy i paznokcie, tylko wiele jest tych specyfików - lepiej połazić po różnych forach i poczytać, który to tak najlepiej ludziom pomaga. A ceny to ci niestety nie podam, bo długo nie kupowałam
![]()
tez tak mam wlasnie z paznokcami jak zdejme tipsy.. po prostu masakra...
Patrz, ale nie dotykaj! Smakuj, ale nie połykaj!
3m sie ... powodzenia : )))
Raz w życiu miałam tipsy, masakra.. nie potrafiłam zapiąć sobie rozporka :P
Chce mieć własne ładne pazurki, nie za długie bo to i tak do mnie nie pasuje ale taki średnie czemu niewalcze z nimi od stycznia, jak troche mocniej urosną to je obcinam tak żeby zostawić te 2mm niecałe. Przynajmniej tak mi doradziły kumpele z klasy, nie wiem czy to prawda ale nie zaszkodzi spróbować..
Jutro może polece do apteki i kupie sobie tabletki z tym am.. skrzypem polnym? Zapytam się zresztą tej pani tam które uważa za najskuteczniejsze![]()
Ok, po świętach zmieniam ticker na 1kg więcej..
W sumie nie tak wiele.. tak myśle. Patrząc na to ile zjadłam? Eh, i pomalutku wracam do 52 przy czym cisnę trenera, o diete :*
1kg to nie koniec świata, prędko zgubisz;*
Eh, w ten 1 nie watpie ale te 6 na tickerze to nadal moje male marzenie..
Którego nie potrafię na razie urzeczywistnić, za mało mam silnej woli![]()
A silna wola jest tu potrzebna najbardziej.. Skoro Ci zależy na zgubieniu tego..ćwicz! walcz o to.. pokaż, że potrafisz!
Oj..
To nie takie proste dla mnie..
Nie umiem się nawet opanować przed jedzeniem słodyczy![]()
Dlatego licze na dietę od trenera. widząc konkretny plan może będzie mi jakoś latwiej. A samo słowo Dieta mnie przeraża.. Jak sobie pomyślę, że mam przestać jeść rzeczy które kocham eh .. :/
Mój tata obudziłw e mnie miłość do jedzenia (sam je olbrzymie ilości) a ja jakoś nie umiem się opanowac teraz ;/
Wiem ze ten 1kg zejdzie bo nie będę jedła 5-6 kawąłków placka dziennie.. ale reszta?
Nie dam rady..
Zakładki