pozdrawiam i zycze wesołych Swiat
![]()
pozdrawiam i zycze wesołych Swiat
![]()
Ewusia - Nusia WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz sie tylko pilnuj i nie daj przez Swieta wrocic temu kilosowi !!!!!!!!!!!! bede trzymac za Ciebie kciuki![]()
![]()
![]()
![]()
Opel Corsa, Astra,
zresztą sama nie wiem
mamy 10 000,00 około
i chcę przede wszystkim sprawny, tak żebym nie musiała przy nim robić. 1999 - 2000 rocznik zależy jaki samochód.
A wy jakie polececie????
Mąż mi dzisiaj wynalazł Fiat Palio Wekend 1999r. na gaz, 8 500,00 zł
tylko czy sobie poradzę, bo do tąd jeździłam Tico![]()
![]()
![]()
![]()
Dorotka Tobie naleza sie tez gratulacje, co nie??????
Tobie rowniez waga wrocila do normy![]()
![]()
![]()
Pilnuj sie kobieto na Swieta, pilnuj
![]()
![]()
![]()
![]()
oraz
[/img]
Ewcia, poradzisz sobie z palio... Ja przeskoczyłam najpierw z wolnego maluszka w sportowe renault, a potem z małego autka w rovera 620. Z gabarytami nie będzie źle.Szybciutko się nauczysz... Trudno było z parkowaniem ale mój brat powiedział mi, że nie nauczę się parkować do póki nie przywalę tyłem, wyjeżdżając np z zatoczki i ... miał rację
Puknęłam w drzewko tyłem i od tej pory jeździ i parkuje mi się superancko. Zresztą dużym autem łatwiej jeździ się niż malutkim. tylko problem ze znalezieniem miejsca parkingowego większy
![]()
Dobra laski probuje jeszcze raz , czy forum "normalnie" funkcjonuje i musze spadac cos porobic![]()
![]()
![]()
No to juz wiem, ze dalej kicha![]()
![]()
![]()
Juz nie chce mi sie bawic w kopiowani i takie inne ...................
Zycze Wam smacznego jajka , mokrego smingusa ( mnie omija jak co roku- tu nie ma takiej tradycji , ale zawsze troszke leje sie wody w domu - bynajmniej dzieci, niech wiedza , ze w lany Poniedzialek wolno![]()
![]()
) No i tak z lekka dietetycznych Swiat Wielkanocnych ( w ramach mozliwosci )
![]()
![]()
![]()
Zakładki