Wielkie dzięki.
Teraz właśnie siedze i przeglądam tabele kalorii.
Jeśli chodzi o ruch to ma w planie:
2 razy w tyg. aerobik
1 raz w tyg. aerobik w wodzie
duużo spacerów z dzieckiem
Dam radę, muszę!!!
Oczywiście po 18 nie ma jedzenia
Wielkie dzięki.
Teraz właśnie siedze i przeglądam tabele kalorii.
Jeśli chodzi o ruch to ma w planie:
2 razy w tyg. aerobik
1 raz w tyg. aerobik w wodzie
duużo spacerów z dzieckiem
Dam radę, muszę!!!
Oczywiście po 18 nie ma jedzenia
Zakładki