Wielkie dzięki.

Teraz właśnie siedze i przeglądam tabele kalorii.

Jeśli chodzi o ruch to ma w planie:
2 razy w tyg. aerobik
1 raz w tyg. aerobik w wodzie
duużo spacerów z dzieckiem

Dam radę, muszę!!!

Oczywiście po 18 nie ma jedzenia