[url=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...ff3/weight.png
Wersja do druku
[url=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...ff3/weight.png
bagga wilekie dzięki :D
freeka1979 w moim odchudzaniu jest taki problem że ja nie lubie gotowanych warzyw więc z czym mogłabym jeśc kasze czy ryż :?: Wiadomo pierś z kurczaka ale czym to polac żeby nie było suche :?: Moja mam jak robi kasze czy makaron to zawsze jest to bardzo kaloryczne dlatego podajcie mi jakie przepisy fajne byle nie gotowane warzywa bo nienawidze :roll: Wiele razy próbowałam się zmusic ale nie da rady :shock:
to surowe nie mogą być?
No moga byc ale to ma byc jako obiadek i raczej na ciepło :roll:
a no tak. Ja tez jestem fanka cieplych dań.
A do kaszy, to możesz dac paróweczkę, szyneczkę, jajko sadzone, kapustke kiszoną, buraczki, cebulke i peczarki, sosik jakis pomidorowy lub kefirek czy maslankę. Ostatnio wyprobowalam opcje z truskawkami i jogurtem naturalnym - niezle. Mozesz też zrobic jakies cieple danko z kaszy, np papryka, kabaczek, cukinia faszerowane
Dziękuje ci qwerq jestes wielka napewno coś wymyśle jeszcze :D
Bon Apetit ! :wink:
polecam makaron z chudym twarogiem i odrobina jogurtu ( moze byc owocowy)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...ff3/weight.png
No nie jest na ciepło ale wydaje się smakowite :wink:
mozna go podgrzac w mikrofalowce, wtedy jest cieply, jak dodasz jogurt to sie ostudzi, ale calkiem zimny nie bedzie