witaj z rana Korni
witaj z rana Korni
Trójfazowa?? chyba herbapol ?? sprawdź tylko składy herbatek, bo do niektórych pakują senes albo kruszynę, a Tobie chyba nie potrzeba na przeczyszczenie... szczególnie, że sesnes uzależnia.
Ostanio piłam 2 fazowy program Vitax (2 tygodnie) i muszę pochwalić. w pierwszym tyogdniu nic, a w drugim schudłam 2 kg - to dużo na tydzień. w tym tygodniu mam przerwę, i od wtorku ( w poniedziałek kupię) zaczynam jeszcze raz
Etap I start 2-01-2014 koniec......- odchudzanie SEZON NA ODCHUDZANIE ......
Etap II ..... wychodzenie z diety
Etap III ..... stabilizacja wagi i pilnowanie się do końca życia
Hej Korni!
Sliczna masz coreczke i jaka radosna! Szkoda, ze Ciebie nie ma na zadnym ze zdjec, ale skoro nie czujesz sie gotowa, zeby sie nam teraz pokazac to ...poczekamy. AAAAA, fajne ciasto na jednym ze zdjec, apetyczne
.
I ja radze poczytac o skladzie tej herbatki i unikac senesu bo jak pisalam juz w ktoryms z watkow - killka lat temu pillam ziolka z senesem i tego zaluje, bo do dzis mam problemy z chodzeniem do kibelka. Strasznie sie organizm przyzwyczaja do tych herbatek i potem jak przestajemy je pic, to totalnie glupieje i sam sobie nie radzi z pewnymi sprawami.
pozdrowka
p.s. piekna dzis u nas pogoda prawda? az zyc sie chce![]()
Witaj odpisałam ci odnośnie czapek.
Moja teściowa oficjalnie nie zwraca uwagi na mnie a tylko sie odkręcę i jestem megga zlustrowana no ale dzięki bogu nie muszę się z nią widywac
Pozdrawiam i walczmy dalej - ja tez wczoraj ledwo zrobiłam... nie wiem czemu tak mi było ciężko.....
Ty jestem: TAKIJA z 116 chcę mieć 64
36 lat – 164 cm wzrostu
Start 03.07.2006 – 116 kg – BMI 43,13 – otyłość
Planowana meta 03.09.2007 – 64 kg
Ostatnie ważenie: 18.09.2006 – 107 kg – BMI 39,78 –dalej brak wagi
POWOLI, POWOLI NAWET SŁOŃ DOJDZIE NA METĘ
Korni!
Madziulka-śliczna![]()
stare forum: http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?...=asc&highlight
------------------------------------------------
Korni nie działa mi poczta![]()
![]()
zostawię pare fotek u mnie na wątku a cena to 12zł
Hej Korni![]()
![]()
Milego weekendu![]()
![]()
Jak ty to zrobilaś, że oparłaś się takim wspanialościom![]()
Gratulki wielkie![]()
buziaki H
Hello Korni:P
Miłego dzioneczka życzę!
Już u mnie napisałam, że pozdrowię Kazika od Ciebie krzycząc na cały głos: "pozdrowienia od Korniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"![]()
![]()
![]()
Co do herbatek różnych 2-fazowych czy 3-fazowych, to przetestowałam chyba wszystkie dostępne na rynku (Vitaxu, Herbapolu,Bio-Active) i .....NIC![]()
![]()
Na mnie nie działają![]()
![]()
Zakładki