Każda z nas tu trafiła z powodu słodyczy Kup sobie słodzik i jak będziesz miała ochote na coś słodkiego zrób sobie np koktail z truskawek ze słodzikiem, ewentualnie heratki owocowe, chude mleko ze słodzikiem, słodkie owoce , coca cola lightitp. Jak będziesz chciała to dasz rade. Ja najpierw niemal płakałam do słodyczy i żarłam słodzik na sucho jak miałam ochote naslodkkości a tera mogłyby dla mnie nieistniec. Ryż i kasza są ok ale jako obiad bo mają sporo kalorii. Spokojnie zdążysz do wieczora spalić danie z ryżem. Najlepiej wymieszac z warzywami lub mięsem. Niema co sie bać. Ale lepiej zjeść 3 łyżki ryżu i reszta warrzywa niż na odwrót. Na kolacje też owoce możnajeść ale nie banany bo one ze względu na ilość węglowodanow raczej śniadaniowe są