-
Marzenko, to świetna wiadomość, pewnie organizm wziął sobie pod uwagę, że jak nie ruszy to mu dasz popalić. ;-p Byle do poniedziałku, hehe.
A mnie dziś boli brzuch jakbym się przejadła.. tylko ciekawe czym? Może za małe przerwy mam dziś w jedzeniu, bo zaspałam, ale ostatnio jakoś długo (jak na mnie) śpię.
-
Basiu ladnie dietkujesz .
Stroj znaleziony????
wieczorkiem dam ci 100% odpowiedź czy jutro jedziemy do Chorzowa ale mysle ,że tak
Mam nadzieje ze bedziesz
-
Dzisiejsze menu:
Śniadanie 1: 2 x wasa 7 zbóż lekka + 50g sera piątnica z odrobiną cebuli i przypraw do twarożków + 50g (taka mała jedna) kiełbaski cielęcej gotowanej + 50g ogórka konserwowego + herbata z mlekiem. Łącznie ~250kcal.
Śniadanie 2: Activia serek.
Obiad: mrożonka chińska (warzywa) + ryż - w sumie 200g
Podwieczorek: Actimel truskawkowy
Kolacja: 70g tuńczyka w kawałkach, w sosie własnym + z 10g cebuli + przyprawy + 2x wasa 7 zbóż.
W sumie kalorii: 1 061,60
Wynik ten jest lekko zawyżony, bo za dużo ryżu policzyłam, ale nie zmieniam, bo mały grzeszek w postaci łyżki marchewki z groszkiem wyjedzonej siostrze był. ;-p
Strój jeden znalazłam, ale niewygodny, zaraz szukam drugiego. ;-] Czekam więc na info.
-
bardzo dobrze ze duzo spisz.. odpowiednia ilosc cykli snu.. pomaga w diecie i poprawia humor!!!
wiec spij i spij..
napewno nie zaszkodzi.. (no.. i ile nie zaczniesz ok 12h spac.. bo ponoc za duzo to czlowiek tez zmeczony chodzi..
bardzo ladnie dzis dietkowalas.. ryzu za duzo ale marchwewka wypelnia tez ryz.. idealnie!!!
idealnie do poniedzialku.. i wtedy.. obie przestawiamy tickerka
-
Tzn. chodziło mi o to, że za dużo sobie wliczyłam do dziennika kalorii, a zjadłam mniej. ;-)
Ciekawa jestem jak to będzie w ten poniedziałek.. ;->
-
hej hej basia trzymaj dietke dalej
A co z dzisiejszym basenem bo nie mam wiesci ???
-
Aniu, bo chyba przeoczyłam info, że na 100% jedziesz, więc już kostium znalazłam (nawet dwa), zaraz lecę do miasta załatwić swoje sprawy i wieczorem się zjawię w Chorzowie.
Gdybyś mi tylko powiedziała jaki to adres i jeszcze przypomniała mniej więcej gdzie to, bo pamiętam, że mówiłaś coś o centrum. Ja przyjadę autobusem z Zabrza, a dalej to muszę zerknąć na mapkę. :P
-
Hmmm wlasnie to czy jade na100 % bedewiedizala o godzinie 13 ,ale w sumie przeciez jezeli nawet kumpela nie pojedize mozemy jechac same ja nie widze problemu .
To jest centrum chorzowa kolo estakady tam gdzie biedronka kolo posti tak plac na gorze estakady .
ulicy nie znam ale iwem ze jest to jakis plac bo bylam tam kiedys na komisji z PZU jak sie oparzylam hehehe
jak cos odezwij sie na komorke to sie dogadamy pozdrawiam .
-
kochana wlasnie mi sie pozmienialy plany i niestety nie dam radyjechac dzisiaj do chorzowa bardzo przepraszam napisalam ci tez smska;(
Mam nadzieje zesie nie gniewasz na mnie .
-
Witaj Mvr , dzięki za odwiedziny na moim wątku ! Widzę , że dobrze Ci idzie , będę zaglądać do Ciebie i sprawdzać , czy mnie aby nie doganiasz ...
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki