Cześć Moniko! Bardzo chętnie będę Ci kibicować i wspierać! Masz rację, że w grupie siła! Brawo za silną wolę i pierwsze postępy! Oby tak dalej! Też mieszkałam w Krakowie przez 6 lat i tam męża poznałam także łączy nas coś poza sporą nadwagą
Tutaj męczę się ze sobą
Zasady na forum
Zakładki