CześćO bardzo mi miło że ktoś mnie tu odwiedził.
Ale tak ogólnie mówiąc bardzo mały ruch jest tutaj na forum. Pamiętam parę lat temu to takie fora bardzo cieszyły się popularnością, nie nadążyło się czytać wszystkich postów a pragnęło się być na bieżąco, normalnie jak drugie życiea teraz coś marnie.
No ale jak w końcu jest jakiś odzew no to nic mi nie pozostaje jak spowiadać się na bieżąco![]()
![]()



LinkBack URL
O LinkBack

Odpowiedz z cytatem
Zakładki