och.... sassetkotak miłoo sie to czyta, ale zeby sie pochamowac to ciezko....
![]()
wypilam niedawno czerwona herbatke i pol litra wody i wciaz glodna jestem, ale nie moge sie poddac....
Kochana jestes sassetka ze tak mnie wspieraszMasz racje potrzymuje mnie tylko ta mysl, ze niedlugo meze kg w dol poleciec jak nic dzisiaj juz nie zjem
![]()



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem

Zakładki